Skocz do zawartości

[kaseta] GX XG-1150 10-42T - stan?


Ador

Rekomendowane odpowiedzi

O to chodzi ,że posiadam piastę z bębnem xd ale w każdej chwili można przeprowadzić konwersje na standard shimano. Czyli twierdzisz,że po swoich doświadczeniach 10-42 to przerost formy nad treścią? Jeżeli chodzi o tą kasetę na zdjęciach 160 zł budżetu nie zrujnuję a jak czegoś nie spróbujesz to się nie przekonasz. Więc jak oceniasz stan tej kasety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ,że posiadam piastę z bębnem xd ale w każdej chwili można przeprowadzić konwersje na standard shimano. Czyli twierdzisz,że po swoich doświadczeniach 10-42 to przerost formy nad treścią? Jeżeli chodzi o tą kasetę na zdjęciach 160 zł budżetu nie zrujnuję a jak czegoś nie spróbujesz to się nie przekonasz. Więc jak oceniasz stan tej kasety?

jestem bardzo rozczarowany konstrukcją xd chciałem mieć 10t na twardym końcu ale teraz uważam że skórka nie warta wyprawki

 

w moim przypadku wymiana bębna na shimano to ponad 200 (dt 350) więc trochę mnie to wszytko boli

 

co do fot to na mnie kaseta sprawia wrażenie jakby miała na liczniku jakies 700 km ... ale na fotach nie widzisz w jakiej kondycji jest gwint xd a to jest ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...