Skocz do zawartości

[zabezpieczenie] Niewidoczny GPS do roweru przeciw kradzieży za 102 zł


winfor

Rekomendowane odpowiedzi

Winfor,

także dotarła wreszcie do mnie paczka z magicznym koszykiem na bidon, jednak mam mniej szczęścia - aplikacja nie wykrywa klucza. Czy przy parowaniu potrzeba jakiś dodatkowych zabiegów, by koszyk lub telefon go zobaczyły?

Być może siadła bateria ale nie mam pomysłu jak kluczyk otworzyć ;)

 

Co do srebrnego portu microUSB to nie bardzo rozumiem Twoje zastrzeżenia - przecież to jest zdejmowalny adapter do ładowania, po naładowaniu trzeba go zdjąć bo inaczej nie włożysz bidonu do koszyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy przy parowaniu potrzeba jakiś dodatkowych zabiegów, by koszyk lub telefon go zobaczyły? Być może siadła bateria ale nie mam pomysłu jak kluczyk otworzyć

 

Jak aplikacja w telefonie wyszukuje koszyk i klucz, to potrząś koszykiem i kluczem. U mnie pomogło. Co do klucza, to jest tam zwykła bateria i mogła się wyładować. U mnie jak zestaw dotarł, to miałem 43% w kluczyku. W markecie można kupić nowa za kilka zł. Kluczyk podważasz czymś ostrym, ma klapkę po jednej stronie. Jak się przyjrzysz, to widać szparę.

 

 

 

Co do srebrnego portu microUSB to nie bardzo rozumiem Twoje zastrzeżenia - przecież to jest zdejmowalny adapter do ładowania, po naładowaniu trzeba go zdjąć bo inaczej nie włożysz bidonu do koszyka.
 

 

Nie wpadłem na to. Co za kompromitacja  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Winfor - z ciekawości jak wrażenia z tym urządzeniem? Moje niestety generuje alarmy ZAWSZE przy dłuższych wstrząsach - zupełnie jakby nie widziało klucza w pobliżu. W związku z tym służy wyłącznie jako rejestrator :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 25.11.2018 o 00:43, Sonnenblumen napisał:

Podbijam temat.

Czy ktoś z Was dalej tego używa? Warto się tym zainteresować?

Absolutnie nie polecam, urządzenie niby widzi klucz w pobliżu ale i tak przy pierwszym ruchu wysyła alarm i non-stop rejestruje trasę, który możesz odebrać tylko w aplikacji na telefonie (a nie przez SMS) więc przydatność tego jest zerowa. Oczywiście producent i sprzedawca mają gdzieś wszelkie zgłoszenia, że nie działa to poprawnie. Kolejny chiński szmelc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...