Skocz do zawartości

Wycena - rower własnego składania.


blackout92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, cześć i czołem. Nadszedł ten czas, że muszę się rozstać z zieloniakiem moim, niestety, zaniedbany trochę, bo przestał w komórce jakieś 2 lata nieużywany, trochę się zakurzył, hamulce zapowietrzyły, ale to już serwis ogarnie. Mi chodzi konkretnie o wycenę tego roweru, tak, by jak jakiś ktoś mi zarzucał, że za dużo sobie żądam na OLX, to żebym miał dowód, forum, które jasno i czytelnie stwierdza, jaka jest wartość tego roweru. Od razu wymienię części: 
Rama: DEMA czeska, przemalowana na błyszczącą promieniami słońca zieleń,
Widelec: Marzocchi Drop Off chyba czwórka, albo trójka, z 2006 roku, jeszcze produkcji włoskiej, przemalowany na biały lakierek (wypaśnie wyglądał świeżo po malowaniu :D)
Koła to Bontragery wraz z oponami od Maxxisa, jedna to High Roller II, a druga minion,

Kaseta Shimano, przerzutka 9 biegowa od SRAM, X9 aluminiowa, łańcuch shimanowski, tarcze hamulcowe również shimano, manetka SRAM X7, hamulce same w sobie to ELIXIR'y 5, komplecik (te droższe od wersji ze sztywnym chwytem manetki hamulca).
Z przodu przy kolbie mamy Shamana napinacz, do tego pedały na łożyskach mechanicznych, suportu nie pamiętam, kierownica truvativ z naklejką karbonową, mostek Octane One wraz z gripami Octane One no i to chyba wszystko... jak coś, to pytajcie. 
Myślę że sam rower jest wart te przynajmniej 2 koła, ale mogę się mylić. Sam hamulec pojedynczo to koszt 6 stówek niemalże na PLN, a tu jest pełen komplecik. Do tego widelec to jakieś 3, 4 stówki i już na moje jest 1600zł. No ale, to do Was zależy wycena. Dziękuję Wam! (z góry :))

post-167590-0-03542800-1497454414_thumb.jpg

post-167590-0-56376200-1497454548_thumb.jpg

post-167590-0-96234400-1497454557_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...