Skocz do zawartości

[Pedały] Do roweru MTB


grzesiekdurlak

Rekomendowane odpowiedzi

Neco WP-916  to ciosane siekierką klocki, kupiłem je kiedyś na allegro pod nazwą de one za bodajże 24 zł. Wymieniłem na VP-535, jako że jeżdżę w takim typie obuwia https://goo.gl/32x0JY

W zasadzie tylko w dobrych warunkach pogodowych i nie potrzebuję aż takiego trzymania jak w WP-916.

Natomiast na sezon jesienno - zimowy, zamówiłem właśnie Wellgo B155R z wymiennymi pinami.

Po zakupie radzę rozkręcić, sprawdzić ilość kulek, dać nowy smar i wyregulować aby kręciły się bez zbytnich oporów i nie miały wyczuwalnego luzu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam VP-559, przebieg ok 8tys. Za cenę jaką kupiłem( choć nie pamiętam ile :D - ale niedrogo) polecam. Dopiero teraz w jednym z pedałów czuć luz na łożysku. Niektórzy narzekali że ciężkie, ale ja w maratonach nie jeżdżę :D Musiałem wymienić kilka pinów bo na zakręcie gdzieś wyrwałem, ale nadal trzymają dobrze. Przy odpowiednim bucie na początku nie mogłem się przyzwyczaić do nogi która się nie przesuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...