Skocz do zawartości

[Odzież] BCM pure red - prośba o pomoc w dobraniu rozmiaru


Krabolek

Rekomendowane odpowiedzi

Jako nowy na forum, chciałbym wszystkich przywitać  :thumbsup:

 

Potrzebuje rady, gdyż pierwszy raz będę kupował odzież rowerową.

 

Moje wymiary:

Wzrost 178

Waga 80kg

Obwód pasa 88cm

 

Jeżdżę rowerem crossowym w trasy maks 4h głownie asfalt. 

 

Czy taki komplet jest coś wart, i który rozmiar będzie na mnie odpowiedni? 

 

http://soteshop.bcmnowatex.com.pl/komplet-pure-red-koszulka-spodenki.html

lub

http://soteshop.bcmnowatex.com.pl/komplet-ultima-tit-koszulka-spodenki.html

 

Dziękuje za odpowiedzi  :sweat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę w Nino Red i jest w miarę OK (do 50km, powyżej pampers już nie daje rady i dupsko czuć). W miarę, bo zmieniłem styl jazdy i jednak przydałoby się coś z lepszym pampersem. ;)

4h to sporo, więc lepiej rozejrzyj się za czymś z lepszą wkładką.

Pomijając kwestię wkładki - stroje od nich są ok. Szwy nie przeszkadzają, całość jest uszyta dobrze i z dobrych materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

182 cm, aktualnie 92kg (jak kupowałem, to chyba więcej). Rozmiar mam...XL jeśli dobrze pamiętam. Obwodu pasa Ci nie podam, bo nie pamiętam...ale brzuszek mam. ;) Spodnie są ok, koszulka mogłaby mieć trochę węższe rękawki (są luźne jak w zwykłym T-Shircie, ostatnio wpadł mi przez to jakiś owad i użądlił w bark na zawodach :/).

Może napisz do nich podając swoje wymiary i zapytaj, czy nie mogą uszyć czegoś na miarę? Gdzieś czytałem, że jest taka możliwość, jak przyjdzie się do nich osobiście, więc może mailowo też da się załatwić po podaniu wszystkich niezbędnych wymiarów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 178cm/88kg i te spodenki mam XL. Pamiętaj że zawsze masz 14 dni na zwrot/wymianę. Najlepiej zadzwoń i się spytaj, powinni doradzić. Ostatnio nowatex złapało u mnie minusa niestety. Na zamówioną wiatrówkę (też XL) czekałem ponad 2 tyg. Niby skończyły się na stanie i miały się doszyć, ale szkoda że nikt nie raczył mnie o tym poinformować :(

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja ostatnio zawiodłem się maksymalnie jakością wykonania produktów z BCM. O ile robiłem u nich zakupy kilka lat temu i polecałem Wszystkim te ciuchy, tak przy moim ostatnim zamówieniu większość rzeczy odesłałem. Koszulka poza świetnym designem to wykonanie tragedia. Snujące się nitki, brak nijak nie zasłonięty od środka suwak, na końcu wiszący i haratający ciało (brak jakiegokolwiek kawałka materiału osłaniającego), materiał grubości damskich rajstop... Jednym słowem porażka. Szorty to samo. Jedyne co zostawiłem to bokserki z wkładką. Też oczywiście nie mają silikonowego paska przy nogawkach ale powiedzmy że mogą być.

Niestety przykro to stwierdzić ale jakość wykonania ciuchów lidlowych ich przebija w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...