Skocz do zawartości

[wypadek] na pasach


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj wiecej info:

http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,21926102,wypadek-pod-tesco-na-kabatach-peugeot-ciagnal-potraconego-rowerzyste.html#MTstream

 

Szczerze to nie wiem jakies dokladnie jest prawo, ale wg tego co pisza, to policja twierdzi, ze winny jest rowerzysta, bo powinien prowadzic rower, a nie jechac przez pasy.....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Miał prowadzić na pasach,nie prowadził,jest winny kolizji,koniec kropka.

No, ale nie do końca.

Z artykułu wynika, że "z relacji osób, które widziały zdarzenie, wynikało, że rowerzysta jechał ulicą, a nie przejściem dla pieszych". Ale policja wie lepiej. Ciekawe kim jest pani z peugeota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z relacji osób, które widziały zdarzenie, wynikało, że rowerzysta jechał ulicą, a nie przejściem dla pieszych

 

To już sprawa jakby drugorzędna,jeżeli tak było, są odwołania,sądy et cetera.

Na moment po kolizji,stwierdzili,że jechał przejściem,koniec kropka.

Żeby nie było,nikt nie jest święty,też mi się to zdarza (czasami),ale po pierwsze zdrowy rozsądek żeby człowieka nic nie trzepnęło,a dwa liczenie się z mandatem.

Osobiście widziałem jak o mały włos, nie została w Tychach  zmieciona dziewczyna na mieszczuchu,zapieprzała zdrowo,kierowca nie miał żadnych szans,chyba nawet lekko otarł się o rower.

Jak wspomniałem,nikt nie jest święty,ale należy liczyć się z konsekwencjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...