Skocz do zawartości

[pedały] Alternatywa dla Candy Pro Dartmoor


beriam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie wszystkich użytkowników forum  :thumbsup: 

 

Kilka tygodni temu miałem wypadek, nie zauważyłem rozwieszonego łańcucha, salto na szczęście skończyło się dla mnie złamaną ręka i połamanym pedałem.

Były zamontowane Candy Pro DARTMOOR, ale powiem szczerze jakoś do mnie nie przemawiały, stopa mi się ślizgała (Adidas Terrex Swift Solo). 

Może źle stawiam stopę, główny nacisk podczas jazdy to palce.

 

Mój fundusz to +-120 pln

Ważne dla mnie aby były w miarę możliwości bezobsługowe i nie musza to być koniecznie platformy

 

 

 

 

17310043_6384934263526lk5q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony moge polecić

https://www.rowertour.com/p/19800/dartmoor-stream-pro-pedaly-platformowe-maszynowe-czarne?gclid=CJ2i0u3twdMCFR5eGQodY74Low

Przy spokojnej jeżdzie powinny być wieczne, ale potrafią niszczyć podeszwę buta, i łydek :D

 

Z twoich propozycji zdecydowanie Authory,  te tańsze miałem kiedyś w rowerze i poza tym że korpus jest z metalu wiecej zalet nie stwierdzono, na minus było że strasznie wrzynały się w stopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje łydki dadzą radę, a co do butów - wszytko się zużywa :)

We wcześniejszych platformach, szybko pojawiły się luzy i strzelanie podczas podjazdów, bo było dla mnie bardzo frustrujące.

Zakładam, ze przy tym modelu, będzie lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

potrafią niszczyć podeszwę buta

 

Oj potrafią.

 

 

Zakładam, ze przy tym modelu, będzie lepiej ?

 

Będzie lepiej.

Przy +- 5k km pracują jak nowe,oczywiście od czasu do czasu warto przeczyścić,przesmarować,to nie do końca maszyny,raczej półmaszyny,ale to dobre platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Pytanie co w candy pro strzelało ? Jeśli oś i łożyska to w stream pro, są te same.  Jeżeli korpus sie wyrobił i miał luzy to co innego.  Stream pro kupiłem gdy zwykłe nylonowe pedały masowo pekały przy dropach etc.  Na streamach przejeżdziłem okres jesień zima wiosna. Śnieg, błoto i woda nie zrobiły na nich wrażenia, podobnie 85kg wagi i nielekka noga.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...