Skocz do zawartości

[Fattie] Fuse HT - na początek?


Djwasyl1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po długich poszukiwaniach pierwszego poważnego roweru trafiłem na taki oto - https://www.bike24.de/1.php?content=8;product=141156;menu=1000,173,87

 

Miał byc mtb typu rockrider 540 jednak stwierdziłem ze trochę dorzucę i kupie cos z szersza opona. Od dawna bylem "napalony" na fata ale niestety cena za dobrego trochę ponad moje fundusze które chce przeznaczyć na rower (max 2500zl). 

Tutaj do was pytanie czy ten Fuse będzie ok? Rower tylko i wyłącznie do jazdy po lasach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No tak...

 

Ale ten rower to nie dość, że Szpec to jeszcze nie fat...

 

Jak chcesz fata to Clibre Dune jest do łykniecia za 500 łabędzi.

 

http://www.gooutdoors.co.uk/calibre-dune-fat-bike-p347149?gclid=CLWDx7KnotQCFW4A0wodazEKuw&gclsrc=aw.ds

 

Co przy aktualnym kursie funta wyjdzie w budżecie...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...

 

Ale ten rower to nie dość, że Szpec to jeszcze nie fat...

 

Jak chcesz fata to Clibre Dune jest do łykniecia za 500 łabędzi.

 

http://www.gooutdoors.co.uk/calibre-dune-fat-bike-p347149?gclid=CLWDx7KnotQCFW4A0wodazEKuw&gclsrc=aw.ds

 

Co przy aktualnym kursie funta wyjdzie w budżecie...

 

Szacunek...

I.

 

 

Tak, wiem ze nie fat ale wole kupić coś innego na lepszym osprzęcie niż fata z najniższej polki. Na fata przyjedzie później w tym wypadku czas ;) Przynajmniej wtedy będę chciał 5 tys przeznaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję na takowym się przejechać. Byłem zaskoczony tym, jak to idzie. Dużo lepiej mi się na tym przyspieszało niż na moim rowerku (Soda a na kołach Hans Dampfy 26x2,35). Do tego myk myk w standardzie (co prawda nie jakiś tam full wypas, ale na początek dobre i to). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuse i Ruze w cenie z bike24 jest najlepszą ofertą na rower na kołach 27,5+ w tym roku.Od początku maja niejeden już tam kupił.Temat chyba nie do pobicia.

Tylko to nie fat.

Ale ....do jazdy po lesie,chyba lepszy wybór niż pełny tłuścioch.

Raidon, sztywne osie boost i 2,5k? Czy to na pewno jest dobra cena? Przecież to za darmo, 1/3 katalogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ja będę zamawiał na dniach to przekonam się czy nie babol ;) Ale na grupach na fb pisali ze to nie błąd, taka oferta aktualnie jest na ten rower i ze kilku zamawiało i wszystko się zgadzało. 

 

Jak dostane rower to dam znać tutaj to może komuś na przyszłość się przyda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie babol, damską wersję zamawiała dziewczyna z innego forum , i dostała, wszystko ok.Na portalu aukcyjnym ktoś nówki sprzedaje po 3500 zł. Więc to by tłumaczyło skąd taką cenę ma.

Co do rozmiaru, ja mam 178 , jeździłem na L i było całkiem ok pomimo faktu, że ja wolę mniejsze ramy, ale w tym przypadku nie miałem poczucia zagrożenia ze strony wysokości górnej rury ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby mieli mój rozmiar to miałbym zagwozdkę ale raczej w imię polskiej zasady "szkoda żeby taka okazja się zmarnowała" :D Tak że chyba dobrze że nie mają...

 

 

Oj okazja, naprawdę okazja  :icon_lol:  Świetna maszyna. Na tym osprzęcie i w tej cenie... Ja w końcu po długich oczekiwaniach dostałem go. Co prawda już w pierwszy dzień na zjeździe była gleba ale warto hahaha

 

Storna www.bike24.de/ jak najbardziej potwierdzona. Z rowerem wszystko sie zgadzało, później tez zamawiałem kaski na stronce i żadnych problemow. Szybka wysyłka i dobry kontakt (wysyłka na terenie niemiec, wysyłają do pl ale nie wiem ile to trwa wtedy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...