Skocz do zawartości

[Kask] Najlepszy kask do 300zł


mikro123

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem w ogólnym temacie o kaskach, ale nikt nie odpisał, więc zapytam tutaj: jaki kask szosowy kupić do 250-300zł? Najważniejsze, żeby był jak najlżejszy i dobrze przewiewny jak na tę cenę. Wagowo raczej nie zejdę poniżej 230g, ale nie jest zawodowcem, żeby odczuć różnicę 50g.

 

To co znalazłem poniżej tej kwoty i wygląda spoko: Uvex Boss Race, Giro Trinity, B'Twin 500, Giro Foray. Najbardziej przekonany jestem do tego Uvexa, jest w miarę tani, lekki i ma regulację. Jakieś opinie o tych modelach lub innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie że przetestujesz. Zakładasz na czajnik i czujesz czy jest ciężki czy nie, z wentylacją jest tak że im więcej dziur tym bardziej wieje. A skoro podchodzisz do zakupu w ten sposób to życzę powodzenia, w końcu kto bogatemu zabroni ;-) ja przymierzyłem w kilku sklepach chyba ze 30 kasków nim trafiłem na taki który mojej głowie odpowiada (niby mam rozmiar 61 jednak mam głowę szeroką i każdy kask uciskał mnie po bokach) a gdybym miał podejście jak Ty (zawsze można odesłać jak nie będzie pasował) to bym ze 300 zł popłynął na samych kosztach wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...