Skocz do zawartości

[Mogilno i okolice] wspólna jazda


grucha34

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Najbliższy weekend 3-4.06.17 spędzam u rodziny w okolicach Mogilna. Zamierzam wykręcić trochę kilometrów po okolicznych lasach i polnych drogach. Chętnie podłącze się pod kogoś, kto zna okolice pod kątem fajnych tras mtb. Trasa, godzina i dystans do dogadania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Na wieży w Dusznie byłem już wcześniej. Ale na bank tam wrócę żeby zjechać okoliczne górki. W sobotę zrobiłem mniej więcej szlak rowerowy Cztery Jeziora, a niedzielę Trakt Słowikowski plus oczywiście dojazdy do nich. Cały czas liczę na okoliczych rowerzystów, którzy pokażą miejscówki, na które ciężko trafić jak się ma tylko weekend do dyspozycji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę zrobiłem mniej więcej szlak rowerowy Cztery Jeziora, a niedzielę Trakt Słowikowski plus oczywiście dojazdy do nich. Cały czas liczę na okoliczych rowerzystów, którzy pokażą miejscówki, na które ciężko trafić jak się ma tylko weekend do dyspozycji;)

Chcesz coś ala mtb, czy szlaki rowerowe? Okolica jest raczej płaska, więc na "Everesting" bym nie liczył. Na Duszno najbardziej wymagający podjazd jest chyba od północnej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...