Skocz do zawartości

[Rower] Kross Level A3 - 1400zł


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam na sprzedaż dość tanio rower górski (MTB) Kross Level A3. Rocznik 2013. Rower świetnie się sprawuje, jeździłem sporadycznie. Sprzedaję, ponieważ kupiłem kolarkę. Rower miał jedynie jednego właściciela (mnie). Zakupiony w Krakowie w autoryzowanym salonie Krossa i tam także serwisowany oraz na bieżąco regulowany. Rower posiada świetny osprzęt, będzie idealnym wyborem dla osób, które chca kupić dobry rower ale w niższej cenie niż nowa. Kross Level A3 jest oczywiście na chodzie.

Stan wizualny: db+
Stan techniczny: db+

Wizualnie rower posiada ślady sporadycznego użytkowania na drogach płaskich oraz w lekkim terenie, czasem w deszczu. Znajdziemy odchodzące naklejki, drobne zarysowania oraz ślady zabrudzeń. Nic poważnego. Stan techniczny oceniam na db+, rower był i jest serwisowany i regulowany na bieżąco - do wymiany w ramie części eksploatacyjnych mógłby być jedynie łańcuch i zębatki (ale rower oczywiście jeździ dobrze). Przerzutki działają poprawnie, można wyregulować je po zimie. Cały osprzęt jest oryginalny, nic nie było modyfikowane. Hamulce hydrauliczne tarczowe zostały poprawnie dotarte i sprawują się na najwyższym możliwym poziomie. Amortyzator przedni z regulacją twardości oraz blokadą (pełnym utwardzeniem z kierownicy) działa idealnie.

Cena do lekkiej negocjacji.
Zapraszam do kontaktu oraz pytań na : 534076222 lub PW / mail
Link do wszystkich zdjeć: https://www.dropbox.com/sh/uetgf1rsgg87npe/AAAcAu6HBMNOZHj-tyIzzDxca?dl=0

Dobre zabezpieczenie U-LOCK z zamontowanym mocowaniem pod siodełkiem GRATIS (na kluczyk).

Kupować i jeździć :)
Kot, oraz lampki elektryczne nie wchodzą w skład sprzedaży.
Preferuję odbiór osobisty w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rower jeździł czasem w gorszą pogodę. Nieco oczyściłem, ale nie chciałbym się brać za rozbieranie napędu samodzielnie po raz pierwszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...