Skocz do zawartości

[1000-1600] używany cross na co dzień i na wyprawę


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

wybieram się w lipcu na wyprawę green velo na tydzień, więc wtedy chcę do roweru domontować błotniki i bagażnik na sakwy. Na co dzień na rowerze planuję jednak jeździć po mieście i pod miastem na dłuższe wypady, po utwardzonych drogach (asfalt, szuter), trochę z dzieciakami rekreacyjnie.

 

Szukam więc czegoś uniwersalnego, lekkiego, szybkiego, chcę też używany rower, bo: liczę na lepszy osprzęt i odsprzedania z mniejsza stratą, gdy nie siądzie mi model.

 

Wzrost 178cm, przekrok 81cm, masa 72kg.

 

Wpadło mi w oko kilka typów:

- Romet Orkan 5 (z 2014, nie wiem czy będę potrzebował amora, w używce raczej będzie sprężynowy w tej cenie),

- Cube SL Cross (z 2013, podoba mi się sztywny widelec, ale boję się też czy mnie nie wytrzepie na Green Velo, bo to alu), dwurzędowa korba będzie wystarczająca (50x34)?

- z pozostałych zwróciłem jeszcze uwagę na Kelly's Phanatic 70, Cube Nature, Giant Roam 1 Disc, Trek 7.3 FX.

 

Czy któreś z nich powinienem od razu skreślić chcąć zabrać je na Green Velo?

 

Jakby było to niezbędne to zwiększę budżet, ale niechętnie, bo będę musiał dokupić jeszcze osprzęt na wyprawę na GV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...