Skocz do zawartości

[szosa] Trans Pireneje do Barcelony (wakacje - termin do dogadania)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam chętnych na trasę z Tuluzy do Barcelony przez Andorę. Trasę zamierzam pokonać na kolarzówce z minimalną ilością bagażu (nieduży plecak + ew. duża podsiodłówka), z noclegami w najtańszych kwaterach z Airbnb. Etapy max do 130 km i niecałych 3,5k w pionie (a średnia poniżej 100km i ze 2-2,5k), łączna długość trasy ok. 600 km. Największa wysokość, na jaką chcę wjechać to trochę ponad 2400m npm. Ogólnie nastawiam się na pojedyncze noclegi. W Andorze chcę spędzić 2 noce, by w ramach urozmaicenia wjechać rowerami do schroniska, a dalej zrobić trekking na szczyt (na ok. 2800m npm).

Trasę wytyczałem pod kątem jak najlepszych widoków, także gorąco polecam ;)

Transport samolotem, a rower planuję wcześniej wysłać na miejsce kurierem (koszt koło 150 zł w jedną stronę).

Co do terminu, jestem elastyczny - jeśli chodzi o bilety lotnicze, najtaniej w tej chwili wypada 12-20 lipca (w obie strony koło 350 zł z i do Wawy). Inne terminy też wchodzą w grę, zależy mi tylko, by był to lipiec lub sierpień - z uwagi na temperaturę, po prostu nie trzeba brać (i wieźć) tyle rzeczy.

Jestem także elastyczny jeśli chodzi o cel trasy - nie musi być to Barcelona, ale stamtąd bilety powrotne są najtańsze (w grę wchodzi też choćby Girona)

 

Rezerwując w tej chwili, orientacyjny koszt to ok. 1300 zł licząc loty, wysyłkę roweru i noclegi. Oczywiście z czasem ceny rosną, bo najtańsze kwatery szybko znikają, a i ceny biletów lotniczych nieustannie się zmieniają.

Edytowane przez Venomiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...