Skocz do zawartości

[Szklarska Poręba] z przyczepką i dziećmi + jeszcze coś


MikeDozer

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

 

Mój kolejny wypad do Szklarskiej Poręby ale pierwszy raz ze swoimi rowerami i dziećmi. Dzieci lat 2 i 4. 4ro latek już jezdzi na rowerku ale góry jeszcze dla mniego za wysokie. Planujemy albo wziać swoją przyczepkę albo wynając na miejscu bo widzę że można. 

 

Szukam tras łatwych między 5 a 40km (zależnie od siły i czasu dla danego dnia :) ) gdzie da się komfortowo jechać z taką przyczepką, bo te góry z tej strony są mi nieznane.

 

W internetach wczytałem o trzech łatwych trasach:

Trasa nr 2 Trasa Kogeneracji

Trasa nr 5 Karkonoski Ekspress pod Reglami

Trasa nr 6 Pętla Trzy Jawory

 

Niestety nie znalazłem ich śladów GPX ani podobnych, więc spróbuje stworzyć własne. 

 

Czy znacie może inne trasy łatwe (szutry i asfalty) w miarę wolne od ruchu samochodowego gdzie przejadę z dużą dwuosobową przyczepką? Podjazdy mi aż tak niestraszne, ale wtedy trasa krótsza :) 

 

Pytanie bonus: czy może jakieś fajne techniczne trasy dla nowicjusza w kolarstwie górskim na wypadek gdybym sam chciał pojechać które warto zobaczyć? Lubie zjazdy ala Twister w BB. Na płaskim nie ma dla mnie kłopotu zrobić 60km rowerem w ciężkim piaszczystym terenie a po górach troche biegałem i coś kondycji jest, ale nad techniką muszę na pewno popracować, dlatego odpadają mocne downhillowe trasy (no i rower by mógł tego nie wytrzymać ;) ). Szukam raczej prostego amatorskiego flow :) Wiem, że mogę jechać do Świeradowa i być może na jeden dzień pojade, ale chciałbym coś lokalnego w Szklarskiej Porębie.

 

Thanks from the mountain! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...