Skocz do zawartości

[koła] Koła w rozmiarze 29 cali, oś przód 15mm, tył 9 mm 1700 g wagi max


Markus34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie kupię komplet kół z oponami bądź bez,  koła muszą być w bardzo dobrym stanie, bez wad, obręcze w kolorze czarnym, piasty na maszynach w kolorze czerwonym najchętniej ale rozważę wszystkie, oferty.

Proszę o info od razu ze zdjęciem i informacją ile ważą bez zacisków.

 

Kontakt margerita85@o2.pl lub  796-576-890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę z tego tematu śmietnika robić ale jak zawsze coś komuś trzeba tłumaczyć bez sensu więc robię to pierwszy i ostatni raz są przynajmniej dwa powody, dla których te koła mnie nie interesują:

Pierwszy waga, napisałem 1700 g max a te ważą prawie 2 kilo i to jeszcze 750 zł...

Drugi to średnica osi piasty, potrzebują 15 mm a te mają 9 mm 

 

I co ja mam więcej komentować!?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za telefon, ja tam nie mam problemu z tym tematem, u mnie się wyświetla na telefonie wszystko bardzo dobrze, łącznie z osią 15 mm...

Koła w wadze 2 kilo nie są mi w żaden sposób potrzebne tym bardziej za 750 zł, wszystko w temacie, pozdrawiam i szukam dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...