Skocz do zawartości

[zakup pierwszego mtb] Giant Revel 29er 2017


blonde89

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Przymierzam się do zakupu pierwszego mtb, rower będę głównie wykorzystywała do drogi asfaltowej oraz lasów, przymierzając już Kross'a oraz Scotta zauważyłam że nie do końca odpowiada mi ich geometria, byłam bardzo pochylona do przodu gdy trzymałam kierownicę. Giant był o wiele wygodniejszy jak i moja sylwetka bardziej wyprostowana, zdaję sobie sprawę że rower mtb to nie rower miejski, natomiast zależy mi na jak najbardziej wyprostowanej pozycji podczas jazdy.

Mój problem polega na tym że jestem wysoka i mam baardzo długie nogi, pan ze sklepu doradził tego Gianta w rozmiarze L.

Pytanie: Czy możecie polecić inne marki rowerów w zakresie cenowym Gianta? Jakieś np konkretne modele? Byłabym bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź ponieważ jestem zielona w temacie firm, osprzętu itd. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że wyprostowana pozycja w lesie nie jest optymalna i ogranicza jazdę?

 

Do jakich modeli się przymierzałaś w przypadku Scotta i Krossa? Potrzebujesz raczej roweru ATB, czyli bardziej Kross Hexagon niż Level i Scott Aspect, a nie Scale. ATB są bardziej rekreacyjne, więc krótsze. Podobnie jakbyś dosiadła Gianta Talon'a to mniej by Ci pasował niż Revel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi, wlasnie poszukuje jakiegos sklepu zeby przymierzyc Cub'a, na Gianta moge dostac duza znizkę 15% czyli będe miała rower jakoś 400 zł taniej niż cena na stronie Gianta, ale jak pisałam zależy mi na wygodzie więc się okaże na co padnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...