Skocz do zawartości

[Przerzutka tylna] problem ze stukaniem


Sober122

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kochani kupiłem dziś rower w hurtowni trochę daleko od domu i po drodze zauważyłem że tylna przerzutka obija się o ramę na drobnych nierownosciach jest to przerzutka SHIMANO DEORE RD-T610 SGS 10-SPEED. Zwróćcie proszę uwagę na powiększeniu zdjęcia na mocowanie przerzutki jest dosyć specyficzne i bardzo bliskie samej przerzutki czy oprócz nakładania gumki jest jakaś możliwość usunięcia tego problemu bez wpływu na działanie przełożeń? Generalnie rower miał być wyregulowany ale chyba nie jest do końca znacie jakieś serwisy fachowe w Warszawie gdzie można elegancko wyregulowac ? http://wheeler.pl/460/cross-lite-64.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli biegi wchodzą bez problemu to wszystko jest dobrze wyregulowane.

 

Obijanie łańcucha to norma. Tanie przerzutki mają słabe sprężyny i z tym trzeba żyć.

 

Możesz albo założyć coś ze sprzeglem albo kupić osłonę neoprenową na ramę i tyle.

 

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłuczący łańcuch o ramę to standard, ale przerzutka raczej nie powinna uderzać, zapytaj sprzedawcę co o tym myśli, może ten rower ma faktyczne tak głupio tylny trójkąt i hak przerzutki zrobiony że będzie uderzać... ale Wheeler to jako taka marka jest, w typowym marketowcu jeszcze ok.

 

Inna rzecz, nie masz w niej czasem zaraz przy śrubie mocującej przerzutkę do haka, małej śrubki pozwalającej regulować kąt przerzutki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...