Skocz do zawartości

[Koszulka] z kieszenią na telefon


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się pozbyć jazdy z plecakiem, więc rozglądałem się trochę za koszulkami z kieszeniami tylnymi. Problem w tym, że niewiele koszulek ma kieszenie z suwakiem, a jeżeli mają to trudno wywnioskować jaki jest ich rozmiar. W kieszeni z suwakiem chciałbym trzymać telefon - iPhone 7 w obudowie (orientacyjnie 4,7"), w pozostałych (niekoniecznie suwak) klucze. Ponadto fajnie gdyby koszulka była w miarę jednolita - nie jestem wielkim fanem wzorków, a 90% koszulek tak wygląda. Oczywiście krótki rękaw i niewygórowana cena (mogą być propozycje z aliexpress).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie koszulki Craft'a, obie z kieszonkami na suwak na środku, mieści się tam LG G2 także ciut większy od Twojego. Nie wiem tylko co dla Ciebie oznacza rozsądna cena, bo z tego co pamiętam to placilem za nie gdzies 150pln za sztukę, no ale mam je juz chyba 5 lat a śladów zużycia poza pozaciaganiem o krzaki w lesie brak, także czasem drożej wychodzi taniej ;)

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, większy wybór jak już zdecyduję się na zakup. Odchodzą lekko od tematu, zacząłem się zastanawiać jak sprawdzi się zwykła koszulka z kieszenią z tyłu bez suwaka jeżeli chodzi o bezpieczeństwo trzymania w niej telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu odpuściłbym sobie trzymanie telefonu dotykowego w kieszeni. Ja sobie mogłem an to pozwolić ale jak miałem samsunga solida, teraz nie mam zamiaru sprawdzać poziomu mojego szczęścia. Najlepsze byłoby etui montowane do ramy albo do mostka - widzisz czy ktoś dzwonił, gps-a i wszystko inne, a przy glebie jest duża szansa że nic mu się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z takim trójkątem na ramie jest ten problem że nie ma przy nim gdzie zamontować drugiego bidona, właśnie 'przerabiam' ten problem gdzie wszystkie szpeje z torebki przenieść żeby go zamontować..


No to jest możliwość kupienie koszyka montowanego na siodełku. Jeden bidon w standardowym miejscu na ramie, a drugi z tyłu. Jak jeden się wyczerpie to zamienisz je miejscami :thumbsup:

75940732_2_koszyk-na-jeden-bidon-rm-syst

pd%20mirianda.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...