Skocz do zawartości

[Zbędniki- galeria] Jakie "zbędne" rzeczy wozisz? Amulety, odznaki, zabawki...


Rekomendowane odpowiedzi

Servuss,

 

 

Część z nas traktuje rower jako maszynkę do zrywania każdego grama, inni zaś oblepiają rower różnymi przydaśkami, zbędnikami i innym tałatajstwem. Nieważne, czy mają za zadanie chronić przed flakiem, snejkiem czy innym dzwonem, zwracać uwagę na trzymanie tempa lub azymutu czy też przypominać o dzieciństwie, radości z jazdy czy imieninach cioci Marioli ale faktem jest że są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Fajnie byłoby je zobaczyć!

 

 

Na dzieńdobry: "Kroko z kibla rodem"

kvLleLpOcNGv7x-67M_HQBa_OMiNKMlivMob7vg3

 

M_-skCOTFLs5MTlp1l9l3NVKmk9bm33aI-yioiM2

 

 

Tutaj "talizman męskości", dodany przez zawodników z pracy...

iiI-ZkWON-AcTWVSEroYJZBFocSyFndsXMFVqJPl

 

 

Oraz akcenty birofilskie:

do4NINke5JZeszhyu6pcHSLMchFF2qHeeAJxqaae

 

Tqmtp0ZDfuAdVvMh6AEShJ2JusFLg8Ze5crDuJHV

 

81Mr1DGlXuisOHz3BjnPdXyXysyD5nzUjLzJDwdl

 

ErMx9MwVpSyIwcx8MKqCuBOfQIhOcKOfRby6CInM

 

 

 

Zapraszam zatem do wklejania elementów "zdobiących" Wasze rowery, jakkolwiek niecodzienne by one nie były ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Mam coś podobnego - zamienię na czerwony, jak znajdę gdzieś bez kosztowo, bo bardziej zgodny z prawem:

image_url-142804-1476810302.jpg

 

Kaza, zwis męski nawet ciekawy. Jakbyś znalazł taki świecący w nocy to by nawet użyteczny był na rowerze ;)

Tabliczka Rambola też świetna :) Planuję do Romana coś osobistego wykuć... wykuć... tylko kumpel przepalił dolinę kowalską ;)

 

Wydaje mi się, że nie wożę zbędnego grata, niemniej sporo osób które widzą jak wyciągam rzeczy z plecaka jest zdziwionych, że mam w nim te dwie rzeczy:

FPxraLD.jpg

I nie wożę ich tylko do lasu. Jak mam na sobie plecak, bo mam też nóż i zapalniczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Poszukiwania zdjęć w toku, ale...

 

Headbadge zbędnikiem? Kontrowersyjne...

 

Zapalniczki, noże czy chusteczki zbędnikiem? Pewnie tak samo jak wożenie dętki i pompki jak ostatnio kapcia złapało się w poprzednim tysiącleciu...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...