Skocz do zawartości

[Opona tył] 26" do ~100zł


m4rcepan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dodam że jestem nowym forumowiczem i jestem trochę zielony w sprawach ogumienia rowerowego, ale do rzeczy.

Szukam opony na tył 26x2.35 / 2.4, waga najlepiej mniej niż 1000g. Jeżdzę po asfalcie, leśnych ścieżkach (powiedzmy że 60% miasto 40% lasy/teren), schodach i trochę skaczę (ze schodów, niewielkich ramp coś ala street). Obecnie mam przód i tył Opony Kenda Kollosal DH 2.35 (o dziwo nie przebiłem ani nie rozciąłem, lecz pomyślałem, że może jest jakaś fajniejsza do kupienia), przód jeszcze sporo bieżnika, tył już prawie zero. Chciałbym wydać około 100zł
Z tego co patrzyłem myślałem trochę nad Schwalbe Hans Dampf Performance zwijana i Nobby Nic Performance. Jaka jest wasza opinia lub co mi polecicie? Proszę o wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dokładnej szerokości obręczy, opony 2.35 były montowane "fabrycznie". Nie tyle co miasto, przyjmijmy że pól na pól (pół twarda nawierzchnia pół leśne drogi/teren) i zostańmy przy takiej szerokości, ewentualnie zbliżonej (np 2.3)

 

Popatrzyłem opony 2.2 / 2.25 i jest większy wybór w lepszych cenach, więc jeśli obręcz pozwoli mógłbym się zdecydować na właśnie na taką szerokość, pewnie trochę gryzłoby się to z przodem 2.35 ale myślę że w ostateczności przednią też bym zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...