Skocz do zawartości

[trekking] z najdłuższą ramą 19'


edi111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

To mój pierwszy post na forum, więc na wstępie proszę o wyrozumiałość :)

 

Chciałbym kupić nowy rower trekkingowy, który spełniałby moje oczekiwania, czyli m.in.:

  1. możliwie najdłuższa rama (testowałem np. Kross-a Trans Global i zdecydowanie za krótką ma ramę, wolałbym np. 10 cm dłuższą), z tym że nie chodzi mi o metody przedłużania ramy typu dłuższy mostek, itp., wolałbym od razu kupić dłuższą ramę 
  2. amortyzowany przód (najlepiej z manetki)
  3. na wzrost ok 180cm, czyli pewnie rozmiar ramy 19-21
  4. z pełnym "oprzyrządowaniem": pełne błotniki, bagażnik, ewentualnie lampki, mocowanie bidonów, itp.
  5. cena max 3500

Nie piszę o pozostałych rzeczach ponieważ zakładam że determinuje je cena. Aczkolwiek oczywiście zakładam że w tej cenie osprzęt powinien być chociaż jakiś "średni".

 

Będę wdzięczny za jakieś wskazówki.

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, 60 to jednak nie tak dużo, chociaż jak będę miał okazję to sprawdzę :) tak ze zdjęć tego modelu odnoszę wrażenie że na pewno chciałbym znaleźć jeszcze dłuższą ramę. Może jeszcze jakiś pomysł :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam uprzedzeń do tej marki, nawet jakiegoś crossa próbowałem dosiadać i rama faktycznie jest troszkę dłuższa, ale brakuje mi paru rzeczy, np. hamulców tarczowych czy blokady amortyzatora z kierownicy (choć wiem że z tym będzie ciężko), więc na razie tego odpuszczam.

Dzięki za podpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...