Skocz do zawartości
Kross Raty 0 procent
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• levlew
      Przez levlew
      Cześć! Zastanawiam się czy manetki SLX (przerzutka) w systemie I-Spec II będą pasowały do dźwigni halmuca Deore, także I-Spec II. Chciałbym złożyć rower z napędem SLX i hamulcami Deore i jednocześnie mieć "porządek" na kokpicie. I-Spec II zostało w tym celu stworzone, ale nie wiem czy nie ma jakichś różnic między manetkami/dźwigniami poszczególnych grup.
    • michaEl_don
      Przez michaEl_don
      Witam,
      Do sprzedania buty Shimano SPD Click'r SH-CT41 rozmiar 48. 
      Buty w stanie bdb. Gdyby nie porysowana podeszwa od wpinania i wypinania bloków prawie jak nowe.  Kupione jako moje pierwsze SPD, ale nie przypadliśmy sobie do gustu z tym systemem i bloki/buty/pedały leżą w szafie. Na trasie były może z 6-7 razy. Nie chodzone, co widać po podeszwie. Sprzedaje bez bloków. 

Kupione za 260zł - sprzedaję taniej o 100, czyli za 160 PLN+ KW według życzenia. 

kontakt najlepiej mailowy - donczew@ (dżimejl com) 
      lub telefoniczny 507 siedem jeden 00 64

• Gość Findziu
      Przez Gość Findziu
      Witajcie, 
      Właśnie kończę kompletowanie roweru marzeń. Została między innymi tylna przerzutka... Z przodu jest korba sram NX (wylicytowałem przez przypadek). Co polecacie? Gx, NX, X0, czy któraś shimano? 
      Napęd planuje 1x10 lub 1x11. 
    • HelpMi
      Przez HelpMi
      Pomocy mam problem z przerzutkami shimano nie wiem jaki model po prostu wskaźnik nie pokazuje mi biegu , przednia przerzutka nie przeskakuje jak zmieniam a tylnia tylko 2 biegi działają a reszta przelatuje tak charczy. PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC ROWER W SOBOTĘ IDZIE NA SPRZEDAŻ.
    • szymku
      Przez szymku
      Cześć,
      Do sprzedania tylna przerzutka szosowa 105 RD-5700 GS
      https://www.olx.pl/oferta/przerzutka-shimano-105-rd-5700-gs-CID767-IDyXf3R.html
      cena 110 zł + KW/odbiór osobisty
      Szymon