Skocz do zawartości

[okulary] Solus 3M żółte (nowy model, Kraków, wspólny zakup?)


bzx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Moje żółte decathlonowe Orao się trochę już zarysowały i już już chciałem kupić nowe ale doczytałem na forach że 3M robi okulary ochronne które ponoć dużo wyraźniejsze od Orao (tak ludzie na forach chwalili), i jest to najnowszy model Solus z żółtymi szkłami. Mają miękki nosek, miękkie zauszniki (chyba), no i to co lubię czyli brak ramki. Na plus także filtr UV którego Orao nie mają. Kosztują niewiele bo 36,60 zł.

 

Poszperałem po internetach ale tego modelu nie ma w sprzedaży detalicznej. Na alledrogo można znaleźć poprzedni model tychże Solusów, ale on ma pojedynczą ramkę i mi się nie podoba :) Specjalistyczne sklepy sprzedają nowe modele, ale... tylko w paczkach po 20... np. sklep Eltech je ma (już do nich pisałem w tej sprawie). 

 

No i tutaj pytanie: 

Czy byłby ktoś zainteresowany podłączeniem się do zamówienia takiego pudła?

 

Na stronie 3M widoczny jest wariant niebieski, ale jak widać Eltech ma je też w wariancie zielonym - no i tutaj trzeba by ustalić ten kolor wśród potencjalnych chętnych przed zamówieniem.

 

Ja dla siebie i znajomych mam już "zabukowane" 6 sztuk, także jeszcze 14 sztuk do wzięcia ;)

Płatność do mnie z góry na konto, zamawiam pudło, przesyłka kurierska dociera i koordynujemy przejęcia.

 

Idealnie dla kogoś z Krakowa bo do dalszej odsyłki to chyba się to średnio kalkuluje.. ale to do ustalenia.

 

Podsumowując:

okulary: 3M Solus

szkła: żółte

wariant: niebieski lub zielony (do ustalenia)

cena za sztukę: 36,60 zł (plus wysyłka kurierem około 15 do podziału)

 

Chętnych proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przecież jakieś sklepy muszą posiadać te okulary. Na pewno gdzieś je rozsyłają powinni udzielić tobie informacji no chyba że wszystko tajemnica handlowa :teehee:

Przecież chyba nie sądzisz, że nie szukałem opcji kupienia tych okularów na sztuki zanim napisałem ten wątek ...

 

 

Pozdrover

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno szukałeś ale czy pytałeś się tej hurtowni jaki ich odbiorca zamawiał u nich ten model okularów ? Zapewne nie. Wtedy byś mógł odkupić z kilka par zamiast całego pudła. Żółte szkła na teraz to i tak się nie przydadzą dopiero na jesień :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno szukałeś ale czy pytałeś się tej hurtowni jaki ich odbiorca zamawiał u nich ten model okularów ? Zapewne nie. Wtedy byś mógł odkupić z kilka par zamiast całego pudła. Żółte szkła na teraz to i tak się nie przydadzą dopiero na jesień :icon_cool:

Fakt, nie pytałem, ale biorąc pod uwagę ustawę o ochronie danych osobowych, nie sądzę że sklep byłby chętny udostępnić taką informację..

 

Co do żółtych szkieł, jak jeżdżę po lesie przed wieczorem to tylko w takich [emoji851]

 

 

pozdrover

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do żółtych szkieł, jak jeżdżę po lesie przed wieczorem to tylko w takich


A wieczór zapada to trzeba schować i założyć bezbarwne. Te Solusy nie mają wymiennych szkieł to co jazda z dwoma parami okularów ?
Najlepsze są z wymiennymi szkłami. Ja jak jadę teraz na całodniową wycieczkę i wiem że wrócę wieczorem to zakładam lekko przyciemnione szła aby słońce nie raziło, a później jak się zrobi ciemniej to zakładam bezbarwne szkła. Żadnych dwóch par nie trzeba wozić :icon_cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem kolego "przed wieczorem" a nie jak jest ciemno i jak na dodatek masz kurzą ślepotę :)

 

dziękuję za cenne rady ale okulary z wymiennymi szkłami mnie nie interesują - tak samo jak Ciebie nie interesują Solusy, w związku z czym zapraszam do kontynuowania dyskusji gdzieś w innych odmętach tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...