Skocz do zawartości

[rower] Romet Mistral Urban - prośba o opinie, czy warto się nim zainteresować


NoJz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Z racji tego, ze mój rower padł łupem złodzieja i nie odnaleziono go do dzisiaj, niestety jestem zmuszony kupić kolejny rower.

Poszukuje czegoś podobnego co miałem - poprzednio Nakamura nitro 4.0.

 

Niestety nie mam takiej gotówki, dlatego tez zainteresowała mnie mocno oferta : http://allegro.pl/rower-miejski-romet-mistral-urban-wyprzedaz-i6723741643.html

 

Jest to temat godny polecenia ?

 

Niestety nie mogę znaleźć żadnej informacji odnośnie wagi w/w roweru, natomiast chciałbym coś lekkiego, Nakamura ważyła niecałe 10 kilogramów.

 

Jeżeli temat został zamieszczony w złym dziale na forum to najmocniej przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten rower od 2 tyg , przejechane około 60km. Rower ładny i wygodny jak dla mnie 185cm wziąłem rame 21

Jedyne do czego moge sie przyczepić to kultura pracy ponieważ przy większości przełożeń czuć i słychać jak korba pracuje z łańcuchem . Nie wiem do końca czego to wina czy korby czy suportu Thun. Łańcuch czyszczony i smarowany.

Ma ktoś może doświadczenie z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@@Colonel,

Gdy korbę ustawię prostopadle do podłoża i nacisnę mocniej na pedał to czuję lekki "uskok" i dzwięk. To samo dzieje się po obu stronach tzn na lewej i prawej korbie.
W czasie jazdy gdy normalnie pedałuję to nic nie słychać, ale gdy chce przyspieszyć i tym samym mocniej naciskam na pedały to pojawia się wspomniane wcześniej uczucie "uskoku" i dzwięk. Czyżby to była wina suportu thun? Problem pojawił się po przejechanych 200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...