Skocz do zawartości

[Wałcz] Ukradziono - Accent Peak 27.5.


Nastar

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj (04.05), najprawdopodobniej w ciągu dnia było włamanie do piwnicy skąd ukradziono mój rower.

Accent Peak 27.5. Autorski projekt składany w całości przeze mnie. 

 

Jest o nim wątek w dziale "Mania lekkości" - MTB HT.


 

Dla przypomnienia wrzucam też tutaj kilka aktualnych zdjęć.

Bardzo proszę każdego kto ma jakiekolwiek informacje, widział taki rower wczoraj lub dziś, o kontakt ze mną (505946607) lub z Komendą Powiatową Policji w Wałczu.

 

b4f6ed043ff456acgen.jpg

 

77910782cea5439cgen.jpg

3732c8abb65f581b.jpg

 

e15bde48975705a3gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w szukaniu. Moim zdaniem już się nie znajdzie. O ile ukradł to typowy złodziejaszek może będzie szansa, ale jak ukradł to ,,profesionalista'' To możesz szukać go albo na poratlach światowych,albo na jakiś giełdach za granica. Nikt normalny raczej nie wystawi go na allegro, olx etc. Nawet części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie dobrane kolorystycznie elementy. Ciekawi mnie dlaczego ludzie takie fajne rowerki trzymają w piwnicach. Rozumiem piwnica w domu jednorodzinnym ale blok ? Zapewne jeszcze drewniane drzwi takie przez które widać co w środku pomieszczenia  :teehee:  Żeby kosztował jeszcze 500zł to niech sobie stoi ale na pewno kosztuje dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym trzymaniem go w piwnicy to trochę bardziej skomplikowana sprawa była... Nie chce mi się teraz tego opisywać... 

 

A w sprawie nadal cisza. Jutro po raz ostatni odwiedzę KPP celem złożenia jakiś dodatkowych zeznań.

BTW - podejście Policji do tematu po prostu mnie rozbraja. Sprawiają wrażenie jakby codziennie ktoś inny, nowy, dostawał tą sprawę i dzwonią do mnie pytając o te same rzeczy ! Bajzel jaki tam mają powoduje, że nie mam raczej złudzeń... Znaleźliby ten rower dopiero gdyby go ktoś im podrzucił pod Komendą...W innym przypadku - no chance. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...