Skocz do zawartości

[trasa] Góry Rychlebskie Złote Opawskie - Rychleby inaczej


Przeor

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich do innego spojrzenia na Rychleby. Mimo że trasa zaczyna i kończy się przy infocentrum oraz korzysta w nieznacznej części z istniejących szlaków to jednak są to Rychleby inaczej. Trasę robiliśmy chyba w innym wymiarze czasowym. Był marzec a jakby maj. Teraz jest maj a jakby marzec. No cóż...
Trasę opracował starszy mapowy Speedy. Jest tam wuchta szlaków, pętelka ma w związku z tym wuchtylion opcji wydłużenia bądź skrócenia, wystarczy uważnie patrzeć w mapę.
Długośc około 50km.
Łatwość łatwa
przewyższenie około 1800m
Duużo knajp po drodze
https://www.facebook.com/WuchtaWiaryTejTeam/posts/296585944087376?notif_t=scheduled_post_published&notif_id=1493918585692303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas.

też sobie planuję od jakiegoś czasu że następną razą w RS z kumplem robimy coś w ten deseń.

 

wyeksportowałem sobie Waszego GPX'a i wrzuciłem do mapy trochę przyjaźniejszej w użyciu ;)

a nuż się komuś przyda (przy okazji aktualne kolory szlaków i wszelkie POI):

Rychleby inaczej - mapy.cz

 

przy okazji widzę że od tej kofoli albo opis albo GPX się pomylił bo jste cervenym na Krizovy Vrch ne vyjizdeli! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie. Dzięki. Muszę opis poprawić. W nagrodę możesz otrzymać naklejki naszego teamu. Odezwij się na pewu.

To od tej kofoli. Jakoś tak działa na układ nerwowy.

Przy okazji, faktycznie mapa super. Dzięki, nie znałem jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...