Skocz do zawartości

[do 3000zl] Pierwsza szosa


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie znam, ale dopiero co przeszedłem przez wybór roweru. Ten wydaje się bardzo okej, cena jest chyba super jak na Tiagra i hamulce 105, jak Ci się dobrze jeździ/siedzi to bierz! Tobie ma pasować, nie innym, Romet to nie jest popularna marka, poklasku tu pewnie nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tym hamplą to daleko do 105 to poza grupowe opisują to jako tiagra ale też nie dokońc,a 105 są już dual pivot a te nie, osprzęt spoko za ta kasę ale kurde jak to możliwe że ten rower waży 9,80 kg co oni mu ołowiu napchali czy koła od kowala wzięli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.3kg. Na 105. Kola Mavic. Widelec pelen karbon, rama alu potrójnie cieniowana, sztyca rowniez karbon. Geometria endurance. Z pedalami a520 oraz gratis błotniki race blade. Niewiele używany. Stan wizualny bardzo dobry.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.3kg. Na 105. Kola Mavic. Widelec pelen karbon, rama alu potrójnie cieniowana, sztyca rowniez karbon. Geometria endurance. Z pedalami a520 oraz gratis błotniki race blade. Niewiele używany. Stan wizualny bardzo dobry.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Chodzi o Author Aura 55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huragany będę dostępne w maju

mam obiecany rabat w zaprzyjaźnionym sklepie

wiec 100-200 zl jeszcze może uda się urwac

wiec chyba nie ma opcji na nic lepszego..

mam jeszcze pytanko czy jest sens  dopłacić

i kupić huragan 4.0

http://www.sklep.romet.pl/produkt/rower-romet-huragan-4-2017-,21686.html

ponoc bije Bwina Tribana 540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Huragana 3 2015, wydaje się, że geometria ramy bez zmian. W takiej sytuacji wskazany namysł przy doborze rozmiaru ramy, bo to nie jest typ rekreacyjny (endurance?). Główka ramy jest krótka, chwyt nisko, a nie można dodać podkładek. Być może warto wybrać rozmiar mniejszy niż wychodzi z typowych kalkulacji. Ja jestem początkujący, mam swoje lata i nadwagę, a ramę chyba jednak zbyt dużą (wzrost 180 cm/rozmiar ramy 56). Więc pierwszy kontakt z rowerem był trudny. Zmieniłem kierownicę i mostek, ale nadal jazda w dolnym chwycie jest problematyczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...