Skocz do zawartości

[rower] Mustang 1


mmarek02

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem go na targach i przeraziła mnie jedna rzecz która według mnie absolutnie dyskwalifikuje ten rower w moich oczach.

 

Rama jest 2 kolorowa:

 

f552b42015e8e61e8aea55b8372443c401jpg145

 

Tyle że tylko czarny kolor to lakier, żółty elementy to naklejki które na rowerze wystawowym zaczęły wręcz odłazić.

 

No chyba że ja trafiłem na jakiś "prototyp"...

 

Dążę do tego że jeżeli producent oszczędza na lakierowaniu, to co z resztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przedwczoraj odebrałem że sklepu Mustanga, i pierwsze co rzuca się w oczy to specyfikacja odbiegająca od tego, co było w bBoardzie.

Korba się różni (było sprostowanie w bB)

Opony są 3 razy tańsze Michelin country grip'r

No i ośka z przodu jest zwykła.

 

Mimo wszystko wydawał mi się bardzo dobry w tej cenie.

 

No i mogę powiedzieć, że jest świetny. Jeździ jak marzenie. Rama wydaje się bardzo sztywna, choć na razie zrobiłem 30 kilometrów, za to po dość mocnym terenie i prowadzi się super.

Jeżeli chodzi o malowanie, to ja mam biało-czarno-czerwone, i żadnych naklejek nie ma, za to cały biały kolor jest to dodatkowa warstwa matowej(!) farby, bardzo czuć krawędź pod palcem. Jak to będzie się zachowywać w przyszłości zobaczę, ale teraz wygląda to dosyć solidnie i dokładnie.

 

Z minusów to jeszcze siodełko, jest takie miękkie i trochę tandetne ale tak czy siak będę wymieniał.

 

Generalnie jestem bardzo zadowolony, chociaż polityka sprzedaży jest bardzo dziwna wg. mnie.

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...