Skocz do zawartości

[Amortyzator] Rs dart 2


xkedi

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Mój rs dart 2 bez blokady skoku pordzewial. Skoku według specyfikacji powinien miec 100mm a ma z 40mm. Podczas jazdy po nierównościach nic nie wybiera ważę 82kg. Mogę od kolegi odkupić za 20zl lagi w bdb stanie w wersji z tłumikiem i blokadą. warto się jeszcze w niego pakować czy sprzedać i kupić jakiegoś xcr? hamulce vbrake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Żaden sprężynowy amortyzator nie będzie wybierał, one się uginają mniej lub bardziej i taka ich rola
hm czy to aby nie daleko idąca prowokacja??? A jak amortyzator ma sprężynę i porządny tłumik to co???? Tak na szybko Marzzocchi Bomber z1.....też nie będzie wybierał. Sprężyna ma wiele lepszą liniową charakterystykę pracy. Pęd ku niskiej wadze i łatwość zmiany twardości to jedyna przesłanka szerszego zastosowania powietrznych sztućców.   

Co do darta- jak dbasz tak masz. U mojego dzieciaka śmiga dart z tłumikiem i blokadą - i naprawdę dobrze to działa. Jak masz okazję za 20 zł dorwać górne golenie + tłumik- warto. Porządnie wszystko przeserwisuj a odwdzięczy się miłą pracą. Znacznie lepszą niż tanie suntoury/rst do 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Żaden sprężynowy amortyzator nie będzie wybierał,

Wybacz mu ojcze bo nie wie o czym papla ...

 

Tak sie składa ze dart potrafi bardzo ładnie pracować. Nawet pode mną a ja tylko 60gk mam w pasie. Oczywiście ze warto kupić te golenie i zrobić porządny serwis.


https://www.forumrowerowe.org/topic/97178-amortyzator-rock-shock-dart3-air/

 

Tu masz przeróbkę darta na air.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witajcie Szanowni.

Aby nie zaśmiecać forum dołączę się do istniejącego wątku.

 

Posiadam właśnie taki amorek jak w tytule.

Jest tylko jeden problem. Jestem dosyć ciężki i jak odblokuje go ta dźwigienka przy kierownicy to jak tylko wsiadam to odrazu siada znacznie.

Co z tym zrobić. Oprócz schudniecia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...