Skocz do zawartości

SKRADZIONO Dartmoor Primal M 2016 czarny, Rzeszów, Chrobrego, 26.04


godzinilla

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Bardzo proszę Was wszystkich o pomoc w nieszczęściu, które mnie spotkało :( Udostępnijcie gdzie się da, rozglądajcie się gdzie się da, również za częściami.

 

Dnia dzisiejszego (t.j. 26.04), z 3 klatki bloku przy ulicy Chrobrego 26, pomiędzy godziną 12 a 13:30, został skradziony następujący rower:

 

Czarny Dartmoor Primal 2016 rozmiar M.

 

Elementy charakterystyczne:

- amortyzator SR Suntour Auron czarny, białe napisy, złote golenie,

- rama Dartmoor Primal 2016, rozmiar M, czarna,

- koła: obręcze/sprzychy/nyple czarne, bez naklejek, piasty Novatec 771 przód/tył, opony charakterystyczne Rubena Kratoz z szarą gumą po bokach bieżnika,

- klamki hamulcowe i zaciski SLX M675, przerzutka tył SLX, manetka po prawej stronie XT, czarna kaseta 10 biegów,

- korba SLX (pająk pomalowany na czarny mat, standardowo jest szary) z jednym owalnym blatem,

- kierownica z białym napisem Dartmoor Tornado,

- chwyty czarno szare Ergon GE1,

- siodło Dartmoor Primal czarne w charakterystyczne białe wzorki,

- na kierownicy i na sztycy były czarne, gumowe światełka,

- zapięcie czerwone, zwijane,

 

Przewód przerzutki był puszczony pod górną rurą, a później włożony w rurę tylnego trójkąta. Zacisk sztycy skręcany śrubą czarny boplight.

 

Zdjęcia pod poniższym linkiem.

 

https://goo.gl/photos/EvHAkYuJH7frLMBj8

 

Kradzież została dzisiaj zgłoszona na policję.

 

Bardzo proszę o pomoc. Wszelkie informacje, które pomogą znaleźć sprawcę i rower zostaną wynagrodzone.

 

Telefon do mnie: 732002021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiedziałem o tym, już jeden rower z klatki mi zginął (co prawda inne czasy, inne okoliczności, inna lokacja)... Tak się akurat złożyło, że po wczorajszej wieczornej jeździe był dość brudny i jeszcze po drodze wjechałem w psią kupę. Dlatego zostawiłem go na klatce i miałem się nim dzisiaj zająć. Zwykle trzymam go w mieszkaniu na balkonie. Eh ironia losu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można to proszę o update opisu w pierwszym poście jak niżej:

 

SKRADZIONO

 

Czarny Dartmoor Primal 2016 rozmiar M

Rzeszów, ul. Chrobrego 26, klatka 3

26 kwietnia (dzisiaj) pomiędzy godziną 12 a 13:30

Sprawa już zgłoszona na Policję

Bardzo prawdopodobne, że on nadal jest w klatce, więc osoby mieszkające w okolicy bardzo proszę o zwrócenie uwagi.

 

Elementy charakterystyczne:

- amortyzator SR Suntour Auron czarny, białe napisy, złote golenie, rocznik 2013/2014,

- rama Dartmoor Primal 2016, rozmiar M, czarna, ciemno szare napisy,

- koła: obręcze czarne DT Swiss M442 32h/szprychy czarne CN Spoke 2.0-1.8-2.0/nyple Sapim czarne, bez naklejek, piasty Novatec 771 przód/772 tył, opony charakterystyczne Rubena Kratoz z szarą gumą po bokach bieżnika,

- klamki hamulcowe i zaciski SLX M675, przerzutka tył SLX M675, manetka po prawej stronie XT M780, czarna kaseta Sunrace 10 biegów,

- korba SLX M675 (pająk pomalowany na czarny mat) z jednym owalnym blatem Banless 32T,

- kierownica z białym napisem Dartmoor Tornado,

- chwyty czarno szare Ergon GE1,

- siodło Dartmoor Primal czarne w charakterystyczne szare wzorki,

- na kierownicy i na sztycy były czarne, gumowe światełka,

- zapięcie czerwone, zwijane,

- sztyca czarna Canyon Iridium,

- zacisk sztycy czarny, skręcany śrubą, Boplight.

 

Zdjęcia (są tam również stare części, ale wygląda niemal tak samo, oraz zdjęcia kół z innymi oponami):

 

https://goo.gl/photos/EvHAkYuJH7frLMBj8

 

Kto może niech udostępni. Rozglądajcie się też w miarę możliwości za rowerem/częściami.

 

Wszelkie informacje, które pomogą znaleźć sprawcę i rower zostaną wynagrodzone.

 

Oferuję sporą nagrodę pieniężną dla osoby, która pomoże wskazać i dzięki temu odzyskać utracony rower.

 

Telefon do mnie: 732002021. Lub PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...