Skocz do zawartości

[Kupno roweru] Rower trekkingowy dla laika na początek - 1200zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję roweru dla mojego taty.

 

Wzrost - 176cm, waga - ok.90kg (mięsień piwny:)).

 

Poszukuję roweru do około 1200zł. Siedziałem kilka dni na forach i sporo osób poleca Wagant 1.0, czy opłaca się go kupować za 900zł, czy dołożyć do Waganta 2.0? Szukałem po Kandsach, Krossach czy Meridach, ale wszystko wydaję się być zbliżonym do siebie wyrobem. Tak jak wspomniałem, ja tak samo jak mój tata jesteśmy laikami, jedyne co widziałem to, że nie będą to rzeczy z wysokiej półki(w sumie nawet się tego nie spodziewałem). Ale jaki rower polecacie? Może macie jakieś własne propozycje? 

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem teraz właśnie dla siebie w tym przedziale cenowym. Zasadnicza różnica jest pomiędzy Wolnobiegiem z tyłu a Kasetą. Podobno tutaj mówią, że kaseta ponad wszystko a pakowanie się w wolnobieg nie ma sensu bo potem nie zmienisz. Ten Romet 1.0 ma wolnobieg więc odpada wg. mnie. 2.0 ma już kasetę.

Amora potrzebujesz? 

Tak czy siak zobacz sobie ja kupiłem takiego

http://allegro.pl/rower-kands-alfa-city-alu-trekking-28-shimano-i6684725792.html

Czerwonego. Ma kasetę, tylko chciałem bez amortyzatora ale i z amorem są dostępne.

http://allegro.pl/kands-alfa-city-alu-2-x-amortyzator-2-gratisy-i6789683027.html

 

Skasuj spacje na końcu w linkach bo nie wiem czemu się nie wyświetlają.

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

Ze swojego doświadczenia myślę, że w tym przedziale cenowym można polecić tego KANDS-a ALFA CITY ALU TREKKING 28

http://allegro.pl/rower-kands-alfa-city-alu-trekking-28-shimano-i6684725792.html

Jeździłem podobnym do czasu kiedy ukradli  :angry2: i jeździło się b. dobrze (mój wzrost 188, waga ok. 100 kg)

konkrety:

1) Waganty 1 i 2 chyba też, oba mają wolnobieg a kaseta zdecydowanie lepsza (poczytaj na forach)

2) dopiero Wgant 3 ma kasetę 

3) w swoim rowerze po ok. 2000-2500 km amor tak latał, że zmieniłem na sztywniaka, nie sądzę żeby w tym przedziale był jakiś lepszy amorek, a poza tym rower na sztywnym nawet lepiej się prowadził

to tyle tak na gorąco, jak coś to dopytaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...