Skocz do zawartości

[Endomondo] Problem z aplikacją


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem z aplikacją Endomondo. Znajomi nie mogą zobaczyć moich tras na smartfonie. Wchodząc w zakładkę Znajomi - nie widać moich treningów. Są stare (ostatnie z stycznia). Sporo jeździłem na rowerze w marcu, w kwietniu też. Natomiast jak wejdą na mój profil to nie widzą moich aktywności :( W załączniku dołączam zdjęcie. Jak widać - pusto jest.

 

Sprawdziłem też u siostry na smartfonie, występuje taki sam problem.

 

Jak wejdą na komputer to mogą zobaczyć moje treningi. Jak wejdą do kogoś innego znajomego za pomocą smartfona to widzą jego treningi.

 

Nie wiem, co jest grane. Chcę to naprawić. Moi najbliżsi znajomi najczęściej używają smartfona. Chcą wiedzieć, gdzie jestem, jak mi idzie itp. 

 

Zainstalowanie na nowo tej aplikacji nie pomogło. Wyczyszczenie pamięci podręcznej też nie.

 

Może ktoś z Was miał taki problem? Albo wie, jak to rozwiązać?

post-197960-0-60312200-1493044144_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany.

 

Prawdopodobnie zapis śladu GPX jednej z tras był uszkodzony. Nie pokazywało mapy, ale nie przejmowałem się tym. Dopiero dziś przypomniałem sobie o tym. Eksportowałem plik GPX i usunąłem ten ślad. Teraz już działa tak jak powinno. Nie wiem, czemu tak się stało. Szkoda mi tych 100 km :(

 

Dziękuję Panowie za chęć pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

nie zakładając nowego tematu zapytam tutaj, może ktoś wie i pomoże.

 

Mam czujnik prędkości i kadencji, nagrywam ślad gpx poprzez aplikację Locus i ona pokazują kadencję średnią np 92, wgrywam trasę do Endomondo i tam już średnią kadencję pokazuje np 84. Wie ktoś może skad takie przekłamani i co w takim razie jest bliższe prawdy ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...