Skocz do zawartości

[przerzutka przód] jaki model


dawidkacz

Rekomendowane odpowiedzi

Na przód brałbym XTR'a.

Większość producentów rowerów nie wiadomo po co pcha wyższej klasy przerzutki na tył (w sumie wiadomo po co - bardziej rzuca się w oczy niż kawałek metalu przy korbie...), a tymczasem tylna przerzutka przerzuca i tyle. To przód najczęściej stanowi problem pod kątem sztywności/trwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Większość producentów rowerów nie wiadomo po co pcha wyższej klasy przerzutki na tył (w sumie wiadomo po co - bardziej rzuca się w oczy niż kawałek metalu przy korbie...), a tymczasem tylna przerzutka przerzuca i tyle. To przód najczęściej stanowi problem pod kątem sztywności/trwałości.

Boze, widzisz i nie grzmisz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na przód brałbym XTR'a. Większość producentów rowerów nie wiadomo po co pcha wyższej klasy przerzutki na tył (w sumie wiadomo po co - bardziej rzuca się w oczy niż kawałek metalu przy korbie...), a tymczasem tylna przerzutka przerzuca i tyle. To przód najczęściej stanowi problem pod kątem sztywności/trwałości

 

masz racje... pchajmy na tył acery, a na przód iks te ery... przód najważniejszy...
a tak na serio to nie wprowadzaj celowo ludzi w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem na etapie wyboru przedniej przerzutki 2x10. Jednak u mnie główny dylemat to czy brać "standardową" przerzutkę TopSwing/LowSwing czy nowy typ SideSwing. Dla korby 38-24 nadają się sideswing M617 lub M677 (pojemność 14T).

Może mi ktoś podpowiedzieć czy warto zakładać ten nowy typ? Mam wątpliwości bo musiałbym prowadzić pancerz linki wzdłuż ramy (brak fabrycznych oczek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...