Skocz do zawartości

Opona na przód MTB 29


Artur69

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Po raz kolejny stoję przed wyborem przedniej opony. Teren w którym jeżdżę to 70% las i 30% asfalt. Teraz mam Maxxis Ardent 29x2.25 i jestem z niej zadowolony, z tyłu ikon 29x2.2. Ardenta miałem pod mleczko, które teraz mam problem żeby usunąć (forumowe). Częściowo udalo mi się zdrapac, ale jest z tym dużo zabawy i sobie odpuscilem. Niestety teraz opona z detka mi bije, no i wazy więcej. To powód wymiany opony, ale do rzeczy...

 

Duzo czytalem różnych opinii i w danej sytuacji zastanawiam się nad Mountain King II 29x2.2, albo Schwalbe Noby Nic 29x2.25. Z tego co przegladalem recenzje to MK w rozmiarze 2.2 faktycznie ma 2",dlatego bardziej sklaniam sie w strone NN.

Jakies sugestie, porady?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-king rozłożeniem klockow przypomina mi RoRo, z których jak się przesiadlem na Ardenta to odczułem duża różnice trzymania w zakrętach, w szczególności na szutrze. Może i inna firma i guma, ale nie jestem przekonany do XK, może się mylę nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...