Skocz do zawartości

[Sklep internetowy zagraniczny] propozycje


brachypelma252

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Coraz częściej spotykam się z tekstami czy to na youtube czy na forum że "robię tylko zakupy na sklepach zagranicznych"

 

Ja w sumie najczęsciej kupuję na bikestacji bo najtaniej.... Oczywiście zamykam się w kręgu polskich sklepów internetowych.

 

Czy naprawdę warto przerzucić się na zagraniczne sklpey internetowe ??

Jakie są takie topowe pozycje (sklepów) gdzie można znaleźć tani (okazje, wyprzedaże, promocje) sprzęt czy to używany czy nowy ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brachypelma252,nie byłoby problemu,gdyby nie całkowicie zbędna wstawka o bikestacji,która nie tylko tu,ma fatalną opinię,więc nie dziw się reakcji.

Jest o tym cały temat,więc nie będziemy się rozpisywać.

Z zagranicznych zdarzyło się kilka razy kupić ciekawe,lub mało dostępne rzeczy na planetx,czasami można trafić prawdziwe perełki ofertowe.

Ale w większości zakupów to nasz lokalny rynek,plus drobne akcesoria na ali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że napisałem o BS.

 

Nie sądziłem że wśród użytkowników jest taka duża niechęć do tego sklepu- OK, rozumiem.

 

Chciałbym tylko przeczytać jakieś propozycje gdzie można się rozglądać za fajnymi okazjami albo nawet za towarem w niższej cenie niż u nas. Tak jak pisałem wcześniej-moje zakupy od wielu lat były robione tylko w Polsce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ridewill.it - tylko przesyłka 16 ojro, także pierdół nie opłaca się kupować, albo trzeba kupować grupowo 

planetx - co jakiś czas IvanMTB organizuje przerzut więc przesyłka wychodzi relatywnie tanio

chainreactioncycles - powyżej 99 euro darmowa wysyłka, ale trzeba szukać okazji bo tak to raczej drogo 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...