Skocz do zawartości

[spd] Nakładki na SPD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby mi ktoś wskazać linki do gumowych nakładek na zwykłe SPD do chodzenia? Podobno instnieją a nigdzie nie mogę znaleźć ...

Allegro lub sklepy rowerowe online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! :)

A jeszcze się dopytam od razu - czy one są przykręcane czy można je jedynie "nałożyć" i powinny się trzymać? Wystarczy mi nakładka na krótkie dystanse, do butów Shimano R06 (płaskie szosowe) na zwykłych SPD-ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie :)

Szukam nakładek, które szybko nałożę i zdejmę, by w butach rowerowych szosowych przejść nie niszcząc bloków (ani podłogi) dosłownie kilkanaście metrów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie okazało się, że Keo Cover to nakładki na SPD-SL, a ja mam zwykłe SPD-y, na Allegro stosownych (gumowych do chodzenia) nie widziałem a przykręcane od Shimano okazałyby się mało uniwersalne, więc dla potomnych zamówiłem takie:

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XEXUSTAR+PEDAL+CLEAT+E-CK2+COVER+Compatible+with+SPD.TRS0&_nkw=EXUSTAR+PEDAL+CLEAT+E-CK2+COVER+Compatible+with+SPD&_sacat=0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...