Skocz do zawartości

[Wymiana dampera do około 500 zł]


bodzio12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,niestety  damper x fusion 02 rl w moim sparku długo nie zwiekował. Już na początku go reklamowałem .Został serwisowany,jednak dwa sezony i znowu luzy na tulejach i brak tłumienia .Całość serwisu by wyszła około 400 zł.Nie wiem czy warto to robić czy kupić coś innego.Co o tym myślicie?Lub co polecacie w zamian.I czy takie zużycie dampera to norma ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox Float Evolution CTD. Fajna opcja częściowego usztywnienia T. Dostęp do dużej ilości części zamiennej. Ewentualnie FOX Pro Pedal. Starszy brat CTD. Generalnie nie polecam Monarcha RT. Po roku powietrze przedostało się z komory pozytywnej do negatywnej. Ostatecznie tłoczysko pękło. Pilnuj rozmiaru aby nie zmieniła się geometria roweru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to rozmiar i skok. Musisz uzyc taki jak miałes stary. Z Olx masz 165x38. Dodatkowo niewiem co to za tune CM8C. Zapytaj najlepiej użytkownika Fonika. Przydałby sie też serwis na początku 150-180 PLN. szukaj tez tego Pro Pedal. Tańszy a działa tak samo.

Edytowane przez maczet190399
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie ,sprawa dobiegła końca. Kupiłem ten amortyzator który polecił forumowicz ,,, maczet,, fox float ctd . Pasuje idealnie bez wymiany tulei (tuleji)?? montażowych.Koszt 500 zł od gościa na olx. Także jak ktoś ma dylemat to brać tylko w rozmiarze 165/38 foxa smiało. Pozdrawiam i zamykamy temat. Browar dla maczet-a ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...