Skocz do zawartości

[Bagażnik rowerowy] Kross Venture


laqula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Właśnie zamierzam wymienić bagażnik rowerowy i przypadkowo w ofercie Krossa natknąłem się na bagażnik Kross Venture. Szczegóły na stronie producenta: https://www.kross.pl/pl/akcesoria/komponenty/bagazniki/venture

 

Krótki specyfikacja:

Rozmiar koła: 28"
Materiał: stal Cr-Mo
Nośność: 40 kg
Mocowanie: tył
Waga: 750 g
Cena ok 150zł.
 
Przyznam szczerze że do tej pory byłem prawie zdecydowany na bagażnik Crosso. Mam sakwy właśnie tej firmy. Co myślicie o tym bagażniku? Może ktoś używał/używa? Cena jest bardzo przystępna, nośność nieco większa od Crosso, do tego wykonany jest ze stali a nie z aluminium (tak jak droższe bagażniki wyprawowe, które widziałem).

post-203484-0-70872800-1491808654_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Również jestem na etapie poszukiwania bagażnika jednak na chwilę obecną jestem raczej zdecydowany na Crosso. Musisz sprawdzić czy ten bagażnik będzie kompatybilny z systemem nośnym Crosso. Ja natomiast mam pytanie dotyczące kleju anaerobowego do śrub i gwintów - czy warto go stosować przy montażu bagażnika ? Oczywiście nie chodzi o ten najmocniejszy ale taki umiarkowanie trwały, żeby śruby pod wpływem wstrząsów się nie odkręcały i nie luzowały - macie w tym temacie jakieś doświadczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...