Skocz do zawartości

[Spodenki] na dłuższe wypady


DoktorGonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje majowy wypad nad morze na tydzień. Mam jedne niezłe spodenki na szelkach, ale potrzebuje jeszcze jedne na zmianę. Planuje wypady dzienne po 100-120 km w tempie turystycznym (max. 20 km/h), więc spodenki powinny być bardzo wygodne, wkładka jak najlepsza i trwała.

Znalazłem coś takiego, mam już górę z tego stroju, ale zastanawia mnie dół. Czy ktoś się spotkał z tą firmą, jakie ma opinię i czy warto w to zainwestować, czy lepiej poszukać czegoś innego?

http://vika-sport.pl/produkt/312,Spodenki-Polska-Wk%C5%82ad-%C5%BBelowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja nad wybrzeżem jak jechałem to używałem szortów Endura Hummvee i 2 pary tych wymiennych pampersów. Szorty fajne wygodne najpotrzebniejsze rzeczy możesz w kieszonki włożyć i zamki zamknąć żeby nic nie wypadło , a wiadomo ta trasa co jakiś czas do sklepu zajedziesz a to przerwa latarnie zobaczyć to zawsze pod ręką wszystko portfel czy coś innego . Robiliśmy dziennie średnio po 90km i są bardzo wygodne .

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dymcio111

He, tak się składa, że mam te szorty i rzeczywiście spisują się świetnie, tzn. wkładka z pampersem ma już pewne przetarcia (po 2-3 latach używania), ale do jazdy razem z szortami się nadaje. A same szorty świetne nawet niekoniecznie do rowerowania. Pewnie je spakuje do sakw skoro mówisz, że się sprawdzają na naszym wybrzeżu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się używało lepiej  niż  obcisłe gacie  bez szelek i z szelkami.  Nawet jak portfela nie wkładałem w kieszenie żeby przy kręceniu nie uciskał to sobie jakieś drobniaki włożyłem i zamek zasuwałem potem na drobne zakupy wszystko pod ręką zawsze niż z plecaka czy sakwy wyciągać co chwilę.

 

Mój profil i ślady do pobrania ;)   jechałem raz ze Świnoujścia do Helu,  a potem za rok ze Świnoujścia do Ahlbeck po Niemieckiej stronie i potem całość aż do Krynicy i Piasków, więc niektóre ślady na tej samej trasie mogę mieć inne nieco.

http://www.gpsies.com/mapUser.do?username=dymcio111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...