Skocz do zawartości

[Nawigacja] Garmin Edge 520, czy smartfon?


Karot

Rekomendowane odpowiedzi

;-) hehehehe. Dla mnie to te 15-16h z 520 to takie minimum. Dlatego mam w rezerwie feniksa 3 na ręku. ;-)

… i dlatego nie wyobrażam sobie jazdy ze smartfonem jako licznikiem.

 

Obsługa dwóch systemów na pewno zwiększa zużycie aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to po wejściu na stronę connect.garmin.com (I zalogowaniu się), w panelu Segmenty masz przycisk, za pomocą którego można aktywować Premium. Być może, że będziesz musiał najpierw przełączyć się z segmentów Garmina na segmenty Stravy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Garmin Connect zarejestrowałem już urządzenie, a w zakładce segmenty mam tylko segmenty Garmina.

Nie wiem jak przełączyć na segmenty Stravy. Jakaś podpowiedź?

 

Edit:

Jest, znalazłem. Tak jak piszesz, trzeba się przełączyć na segmenty Stravy.

 

Jedna rzecz mnie ciekawi: po co im mój numer karty? Czy przypadkiem po wykorzystaniu kresu free, nie pobiorą mi automatycznie pieniędzy na dalszy okres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pustym kontem to jest problem "niestety" ale ustawię sobie jakieś hasło na płatność kartą i może to załatwi sprawę.

Co do samej subskrypcji, to rozumiem, że jeśli dziś włączę konto free, jutro anuluję subskrypcję, to free będę miał aktualne do końca okresu promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując (być może komuś się to na przyszłość przyda), jest tak jak piszesz:

Rejestrujemy nowe urządzenie w Garmin Connect, w Garmin Connect przełączamy się na segmenty Strava, tam klikamy link do Stravy gdzie mamy wybór wersji Premium Free na 60 dni. Wpisujemy dane karty i uzyskujemy 60 dni darmowych.

Bezpośrednio po aktywacji anulowałem subskrypcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Garmin Connect Mobile mam: Powiadomienia -> Usługa Strava Live Segments -> Użyj Usługa Strava Live Segments

Pojawiło mi się to już po aktywacji Strava Premium

 

Aktywowanie Strava Premium robiłem poprzez Garmin Connect w komputerze. Menu -> Segmenty -> Dodaj do pulpitu.

Potem już na pulpicie: Segmenty -> gwiazdka po prawej stronie -> Używaj segmentów Strava. Dalej to jak pisałem wcześniej czyli aktywacja przez link, który się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, 

dwa pytania do użytkowników 520stki: 

1)

Czy po wgraniu śladu .gpx można na główny ekran wrzucić profil wysokości na którym będzie pokazana nasza aktualna pozycja ? 

Chodzi dokładnie o to co w podanym nieco starawym już linku: 

http://www.scarletfire.co.uk/how-to-use-your-garmin-edge-elevation-screen-to-climb-hills-more-effectively/

2) jeśli można to możecie zrobić screena jak to wygląda w rzeczywistości ? 

Dzięki z góry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Wygląda to podobnie jak na obrazku poniżej (zdjęcie innego urządzenia z netu). Kropka to Twoja pozycja. Na prawo od kropki masz zobrazowane jakieś dwa kilometry do przodu. Drugą kropką może być wirtualny partner - czyli na przykład Twój własny wcześniejszy przejazd.

 

P1170298_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...