Skocz do zawartości

[Amortyzator przedni] Rockshox Boxxer - przetarta laga


MatiPl01

Rekomendowane odpowiedzi

I pewnie dlatego mają taką słabą sprzedaż a na większych imprezach zawodnicy omijają RockShox szerokim łukiem.

 

Ja z kolei twierdzę, że w przypadku właśnie SIDa, Lyrika i Revela nie ma nawet cienia konkurencji w SR. Na każdym z nich zrobiłem po kilka kkm więc uważam, że coś tam wiem. I żeby nie było że jakiś uprzedzony jestem - obecnie jestem bardziej lub mniej szczęśliwym posiadaczem 5 rowerów z widłami SR (w tym Raidon, Aion, Epixon TR i stary Epixon XC a nawet XCR air ale jeździłem też sporo na Duroluxie i Axonie) i tylko 2 z RS i 1 z FOXem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co bić piany , większość jeździ na tym co fabryka wpakowało do ramy a tam w "lepszych" rowerach najczęściej RS bo dla mniej świadomych klientów to jest produkt premium (bez względu na model) . Należy się tylko cieszyć z tego , że jest taki Suntour , który dla świadomego i liczącego swoje pieniądze użytkownika ma produkt o świetnej relacji cena/jakość jakiej RS czy Fox nie jest w stanie zaoferować (wielokrotność ceny katalogowej tych drugich nie idzie w parze z  wielokrotnością "lepszości").

Edytowane przez gtb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS/Fox ma dużą popularność, bo 95% droższych rowerów ma je jako OEM wstawione + dochodzi do tego marketing.

To jest kwestia własnie marketingu i dogadania się z producentami rowerów, nic więcej.

 

Ale prawda jest taka, że w cenie Lyrika itp są lepsze widelce, jak chodzi o zakup widelca jako widelca, a nie roweru z widelcem, wspomniany wcześniej własnie Bos, Öhlins, CC również wypuścił widelec enduro dobrze się zapowiadający.

 

A Lyrik jest 2x droższy od Duroluxa, a podobno w cale on szału nie robi jak chodzi o pracę...  + Duroluxa można łatwo modować na wiele sposobów. ;) I to u autoryzowanego przedstawiciela bez utraty gwarancji.

Edytowane przez phoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gtb: chylę czoła przed suntourem bo widać, że mają ambicję i jest coraz lepiej a ceny w miarę udaje im się trzymać w granicach rozsądku. I sam jestem chodzącym przykładem, że w PL realiach zwykle decyduje grubość portfela. Jednak jeszcze trochę będzie musiało wody w Wiśle upłynąć a SR będzie musiał się jeszcze trochę postarać zanim uznam SR za alernetywę a nie kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytales o rade no to udzielilem wrecz odradzilem kupno z wytartymi lagami , gdyby byl serwisowany prawidlowo i dosc czesto, bo zapewne do rekreacyjnej jazdy nie byl uzytkowany tylko katowany na zjazdach to by bylo ok. do suntour Rux takie lagi dwie to koszt 800zł. do rockshocka nie mam pojecia

Edytowane przez HESHER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...