Skocz do zawartości

[przełaj/gravel] Gdzie przymierzyć Fuji, Merida, Author małopolskie/śląskie?


q1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim,

 

wstępnie wybrałem sobie kilka modeli typu gravel/przełaj tj.

1. FUJI TREAD

2. MERIDA CYCLO CROSS

3. AUTHOR RONIN

4. AUTHOR AURA XR

 

Typ tych rowerów jest niestety dalej mało popularny w sklepach stacjonarnych, a jeśli zdarzają się to tylko wybiórczo pojedyncze egzemplarze (np. meridę cyclo crossa 300 znalazłem w sklepie w Krakowie w rozmiarze 54).

 

Problem jest w tym, że przed zakupem wolałbym przymierzyć rower i spróbować przynajmniej 2 sąsiednie rozmiary, tym bardziej, że te rowery nie są tanie i lepiej kupić od razu właściwy.

 

Czy moglibyście polecić sklepy, gdzie te rowery z dużym prawdopodobieństwem będą fizycznie w różnych rozmiarach, najlepiej w Krakowie, ale może być oczywiście w każdym z sąsiednich województw np. w śląskim.

 

Dobrze by było, żeby rowery w ramach jednej marki były w jednym sklepie, szczególnie chodzi o mniejsze rozmiary. :)

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś szukając szczęścia z selle italia natknąłem się na taki sklep Activa z Rudy Śląskiej, muszę przyznać że ilość rowerów na hali była przytłaczająca, czułem się troszkę jak dziecko w disneylandzie... Na stronie mają tam trochę przełajek i graveli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za podpowiedzi, własnie myślałem o tym sklepie z Rudy Śląskiej, bo widziałem zdjęcia wnętrza z ich strony - tam też uderzę w pierwszej kolejności. A jest jeszcze jakiś inny sklep z dużym asortymentem, do którego można by się udać jakby tam jednak nie było rozmiarów dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...