Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, szkoda że nie mam FB, może też by się wspólnie znajomi znaleźli. Zdaje się, że zaraz Pan Grzegorz zginie od ran ciętych mieczem, który sam nierozmyślnie wyciągnął. A tak poważnie... trochę szkoda ładnej i dość czytelnej strony na tak burackie podejście do handlu.

@zoork1 Marketing szeptany jest bronią obusieczną - trzeba umieć ją wykorzystać bo inaczej robi kuku również "atakującemu".. myślę, że zdążysz się o tym przekonać dość szybko.

Skoro już się wszystko "wysypało" może odpowiesz choć raz szczerze i uratujesz część honoru: dlaczego myślałeś, że takie podchody są bardziej skuteczne od wejścia w stylu "Cześć jestem Grzegorz, właśnie próbuję rozkręcić rowerowy biznes, wiem że będzie ciężko ale kocham tę branżę więc spróbuję. Wpakowałem wszystko w asortyment o czym możecie się przekonać na stronie, reklamy jeszcze nie wykupiłem ale zrobię to jak tylko napłynie pierwsza fala klientów z FR dla których mam tu rabat" etc

Tu chodzi tylko o to, że wszyscy się pokapowaliśmy w tych podchodach, a nikt wszak nie lubi być manipulowany - niezależnie od ilości nabitych postów:). To też nie żaden hejt na konkurencję...

Osobiście po przeczytaniu ostatniego Twojego posta nie kupiłbym u Ciebie nawet końcówki linki bo są jeszcze ludzie którzy wolą zostawić pieniądze tam gdzie jest miłość i pasja do rowerów nie do $.

Nie mniej jednak życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hehe, szkoda że nie mam FB, może też by się wspólnie znajomi znaleźli. Zdaje się, że zaraz Pan Grzegorz zginie od ran ciętych mieczem, który sam nierozmyślnie wyciągnął. A tak poważnie... trochę szkoda ładnej i dość czytelnej strony na tak burackie podejście do handlu. @zoork1 Marketing szeptany jest bronią obusieczną - trzeba umieć ją wykorzystać bo inaczej robi kuku również "atakującemu".. myślę, że zdążysz się o tym przekonać dość szybko. Skoro już się wszystko "wysypało" może odpowiesz choć raz szczerze i uratujesz część honoru: dlaczego myślałeś, że takie podchody są bardziej skuteczne od wejścia w stylu "Cześć jestem Grzegorz, właśnie próbuję rozkręcić rowerowy biznes, wiem że będzie ciężko ale kocham tę branżę więc spróbuję. Wpakowałem wszystko w asortyment o czym możecie się przekonać na stronie, reklamy jeszcze nie wykupiłem ale zrobię to jak tylko napłynie pierwsza fala klientów z FR dla których mam tu rabat" etc Tu chodzi tylko o to, że wszyscy się pokapowaliśmy w tych podchodach, a nikt wszak nie lubi być manipulowany - niezależnie od ilości nabitych postów:). To też nie żaden hejt na konkurencję... Osobiście po przeczytaniu ostatniego Twojego posta nie kupiłbym u Ciebie nawet końcówki linki bo są jeszcze ludzie którzy wolą zostawić pieniądze tam gdzie jest miłość i pasja do rowerów nie do $. Nie mniej jednak życzę powodzenia!

 

Dzięki postaram się założyć nowe konto i zacząć od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie muszę życzyć jeszcze więcej powodzenia - będzie potrzebne gdyż nie uczysz się na błędach, takie działanie przypomina desperackie walenie głową w mur, a od tego kaski nie przybywa : )

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie muszę życzyć jeszcze więcej powodzenia - będzie potrzebne gdyż nie uczysz się na błędach, takie działanie przypomina desperackie walenie głową w mur, a od tego kaski nie przybywa : ) pozdrawiam!

 

:thumbsup:

4. Spam i reklama

 

a ) Posty/tematy/materiały zamieszczane przez użytkowników zawierające treści niepożądane/zakazane albo posiadające znamiona reklamy, spamu, mogą zostać zablokowane lub usunięte.

 

b ) Odpisywanie w tematach osób spamujących, dyskusje ze spamerami etc. będą karane ostrzeżeniem. Pamiętaj, 'troll' tylko czeka, żeby mu odpisać i zwrócić na siebie uwagę.

 

c ) Konta użytkowników, bez zgody administratora, nie mogą zawierać treści reklamowych (np. nazwa użytkownika sugerująca adres sklepu, dane profilowe, statusy).

 

Administrator lub moderator, w przypadku naruszenia powyższych zasad może bez informowania użytkownika zmienić jego dane profilowe lub całkowicie zablokować/usunąć konto.

 

No i teraz wszystko jasne, nie świadomie złamałem regulamin. Wybaczcie, że ta dyskusja musiała się tak potoczyć. Jedni nakręcali drugich i temat jest gorący.

 

Przepraszam, że tak wyszło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zoork1 tu nie masz kogo przepraszać. Tak jak wcześniej forumowicze napisali, są ludzie co mają zamiłowanie do rowerów i to jest ich pasja zaś są ludzie co lecą tylko na kasę. Nie wiem jak jest u ciebie, natomiast forum rowerowe służy głównie do dzielenia się wiedzą - praca, dobór sprzętu, wycieczki, zawody, itp.  Jeśli masz trochę oliwy w mózgu to na twoim miejscu starał  bym się bardziej pomóc forumowiczom (np. filmiki, tabele, porady)  niż się reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolego zoork1 tu nie masz kogo przepraszać. Tak jak wcześniej forumowicze napisali, są ludzie co mają zamiłowanie do rowerów i to jest ich pasja zaś są ludzie co lecą tylko na kasę. Nie wiem jak jest u ciebie, natomiast forum rowerowe służy głównie do dzielenia się wiedzą - praca, dobór sprzętu, wycieczki, zawody, itp. Jeśli masz trochę oliwy w mózgu to na twoim miejscu starał bym się bardziej pomóc forumowiczom niż się reklamować.

 

Dzięki za dobre rady, wyciągnę wnioski na przyszłość. Jak mówi stare mądre przysłowie że nie popełnia błędów ten co nic nie robi. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki postaram się założyć nowe konto i zacząć od nowa.

 

Radziłbym Cie założyć nową stronę, bo newbike będzie kojarzył się wielu osobą z tym tematem i to w jaki sposób się zaprezentowałeś. Osobiście nigdy nic u Ciebie nie kupię, wolę dać zarobić sklepom, które rozwijają się "systematycznie". A nie kilka dni temu założyłeś firmę, a dzisiaj już "reklamujesz" się na forum jako duży sklep z magazynem. Dodatkowo jesteś zwykłym kłamcą, przez 3 strony tematu okłamujesz wszystkich, że nie masz nic wspólnego z sklepem, aż w końcu się przyznajesz. Nie wzbudza to zaufania wśród kupujących, a w internecie to chyba najważniejsza cecha sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Radziłbym Cie założyć nową stronę, bo newbike będzie kojarzył się wielu osobą z tym tematem i to w jaki sposób się zaprezentowałeś. Osobiście nigdy nic u Ciebie nie kupię, wolę dać zarobić sklepom, które rozwijają się "systematycznie". A nie kilka dni temu założyłeś firmę, a dzisiaj już "reklamujesz" się na forum jako duży sklep z magazynem. Dodatkowo jesteś zwykłym kłamcą, przez 3 strony tematu okłamujesz wszystkich, że nie masz nic wspólnego z sklepem, aż w końcu się przyznajesz. Nie wzbudza to zaufania wśród kupujących, a w internecie to chyba najważniejsza cecha sklepu.

 

Super no tak extra wniosek dodaj sobie do czarnej listy i nigdy tam nie zaglądaj  :thumbsup:


 

 

Radziłbym Cie założyć nową stronę,

 

Co ty się tak boisz tego newbike ?

 

 

 

będzie kojarzył się wielu osobą z tym tematem i to w jaki sposób się zaprezentowałeś.

 

Reklamować się każdy może raz lepiej raz gorzej. To twoje wpisy obrażały i wyzywały ludzi id idiotów i dzieci ;/

 

 

 

Osobiście nigdy nic u Ciebie nie kupię

 

Szanuję twoją wolę.

 

 

 

nie kilka dni temu założyłeś firmę, a dzisiaj już "reklamujesz" się na forum jako duży sklep z magazynem

 

Wskaż mi w którym miejscu to znalazłeś. Nic takiego nikt nie pisał ;/

 

Masz zaledwie kilka postów więcej od mnie. Pewnie też się cięgle czegoś nowego uczysz :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...