Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

 

Ostatnio trafiłem na spoko sklep w sieci www.newbike.pl. Kupiłem przerzutkę SLX i opony do szoski. Wszystko poszło szybko i nie płaciłem za wysyłkę. Mają sporo fajnych rzeczy różnych marek gdyby ktoś coś to warto zajrzeć.

 

Pozdrawiam Forumowiczów.

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne a jak bym napisał pierwszy post że byłem na wycieczce w Bytomiu to byś napisał że reklamuję Bytom :) Od czegoś trzeba zacząć. Jak będę miał jeszcze jakieś ciekawe rowerowe doświadczenia to na pewno napiszę. Ale dzięki za miłe przyjecie na FORUM. Warto tu zaglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE BikeStacja tak nie robi oni są spoko mają dużo rzeczy tylko na niektóre trzeba czekać tygodniami :) kiedyś kupowałem tam łańcuch i kasetę towar spakowali spoko i szybko wysłane więc nie mogę o nich nic złego powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę dyskusję na ten temat bo widzę, że mistrzowie teorii spiskowych w kraju opętanym przez Antoniego M. są wszędzie. Myśl Pan sobie co Pan chce Panie anonim WARSZAWA. A jak wszystkim wiadomo niema cwaniaka na Warszawiaka. Każdy ma wolny wybór i może pisać co chce i gdzie chce kupować w BikeStacji czy na allegro wolny kraj. Jakimś panem Grzegorzem mnie nie strasz bo się .... :) Wypij za zdrowie Antoniego i Beaty :) Bo jak ich widzę w tej warszawie to dopiero masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludzie co wy jesteście jakaś trzęsąca portkami konkurencja ? Napisałem że są spoko i tyle może komuś się to przyda ;/ W sytuacji gdy ktoś na tym forum pisze żale na inny sklep, to co jedziecie go za to, że pewnie jest pewnie z innej firmy i robi komuś zły klimat albo troluje i pisze hejty. Ta dyskusja naprawdę zaczyna być bezzasadna a jeżeli moderator uważa, że jest tu coś niewłaściwego i niezgodnego z regulaminem to powinien usunąć post a nie przenosić go do OPINII gdzie powinien być od początku :)

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, popatrz z innej strony. Szukasz warsztatu samochodowego, wchodzisz na forum marki X i widzisz kogoś kto sam w dość nieudolny sposób siebie reklamuje. Co o nim myślisz? Na dodatek jest to osoba która w momencie pisania ma zastraszające 2 posty.

 

Dużo lepiej by to wyszło gdybyś się dogadał z administracją i wstawił normalny temat z ofertą itd. Jeżeli byłaby korzystna to i klienci się znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wchodzisz na forum marki X i widzisz kogoś kto sam w dość nieudolny sposób siebie reklamuje. Co o nim myślisz?

 

Forum marki X jest pełne tego typów wpisów. To żaden argument ;/

 

 

 

Na dodatek jest to osoba która w momencie pisania ma zastraszające 2 posty.

 

Jak ktoś jest nowy nie może pisać na taki temat ? Czy w regulaminie pisze "masz 2 posty nie masz prawa do umieszczania informacji o sklepach"

 

Uważałem, że takie informacje są potrzebne bo w Polsce brakuje dobrych sklepów online. Większość sprzedaje to czego nie ma i na towar czekasz tygodniami. A te naprawdę dobre to garstka. Teraz widzę że pisze tu garstka osób która wymyśliła sobie problem i każdym wpisem nakręca temat co jeszcze bardziej reklamuje sklep.

 

Polecam poczytać opinie pod produktami w Media Expert lub innym takim to masakra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłbyś, napisał ofertę, może jakiś malutki bonus dla forumowiczów, każdy chętnie by zajrzał. 

 

 

 

Forum marki X jest pełne tego typów wpisów. To żaden argument ;/

 

W takim razie to jest powód żeby powielać ten sam błąd bo inni też tak robią?

 

 

 

Uważałem, że takie informacje są potrzebne bo w Polsce brakuje dobrych sklepów online. Większość sprzedaje to czego nie ma i na towar czekasz tygodniami. A te naprawdę dobre to garstka. Teraz widzę że pisze tu garstka osób która wymyśliła sobie problem i każdym wpisem nakręca temat co jeszcze bardziej reklamuje sklep.

 

 

Twój sklep czy nie, ale rzucasz takimi odważnymi tekstami a reklamowany sklep posiada całe... 112 produktów w kategorii części. Co przekłada się na maksymalnie kilka w każdej kategorii.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój sklep czy nie, ale rzucasz takimi odważnymi tekstami a reklamowany sklep posiada całe... 112 produktów w kategorii części. Co przekłada się na maksymalnie kilka w każdej kategorii.

 

Nie uważam że zawsze ilość znaczy jakość ;/ Co z tego że ktoś ma 1000 pozycji a 90% niedostępnych ;/

 

Myślę że sklep stać na bardziej wyszukane formy marketingu niż wynajmowanie osób do pisania na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie uważam że zawsze ilość znaczy jakość ;/ Co z tego że ktoś ma 1000 pozycji a 90% niedostępnych ;/

 

Tyle że jak sklep czegoś nie ma, to na ogół jest informacja w jakim czasie są w stanie ściągnąć dany produkt ( patrz centrumrowerowe.pl) i masz możliwość zamówienia tego towaru. Nie zawsze wszystko potrzeba "na już".

 

A wchodząc do Twojego sklepu ( o przepraszam, do czyjegoś sklepu) widzę np dwie manetki do wyboru ( i to w komplecie). Co mi z tego że coś jest dostępne od ręki, skoro 90% innych produktów nie ma wcale? Wolę poczekać 5 dni i w ramach jednej przesyłki kupić sobie 3 rzeczy, niż robić zamówienie w 3 sklepach bo mają to od ręki.

 

Taką ofertą internetu się nie podbije, już dawno skończyły się czasy że bierze się to co jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wchodząc do Twojego sklepu ( o przepraszam, do czyjegoś sklepu) widzę np dwie manetki do wyboru ( i to w komplecie).

 

Widzę że to niema sensu bo i tak Polak wie lepiej niż inni. I będzie decydował za innych co im wolno a czego nie, gdzie kupować a gdzie nie, co jest dla nich lepsze a co nie.

 

Ja podzieliłem się swoją opinią, która została zrugana, wyśmiana, z hejtowana itd tak po polsku to przykre.

 

Dzięki za uwagę idę do szkoły.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...