Skocz do zawartości

Kross

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie
- - - - -

[opinia] Kross B7 2017

kross level b7 2017 b7 2017 level

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ralfbutton

ralfbutton

Maniak

• Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 14:59

Pany a co Was obchodzi ile szpeju jest założone na rower ? Wiem, że to forum dyskusyjne, ale to kumpla sprawa, że traktuje rower dość użytkowo i ma na nim to co mu potrzebne.

Nie każdy traktuje rower jako eksponat to podziwiania go i jarania się ascetycznym wyglądem.

To model z obecnego roku. Oryginalnie w konfiguracji 1x11, zmodyfikowany na 2x blaty z przodu. Wersja z 2016 miała jedną oś sztywną a on ma na pewno obie.

Nie wiem, w którym miejscu rama pękła, bo po około 3 tygodniach kolega nadal nie dostał żadnego pisma od Krossa, jedynie info ze sklepu, że winną braku sztywności tylnego koła jest pęknięta rama.

• 0

Reklama

Reklama

#22 gtb

gtb

Master

• Użytkownik
  • 2969 postów
  • Imię:Tomek
Garaż Rower

Napisano 23 kwiecień 2017 - 15:30

To model z obecnego roku. Oryginalnie w konfiguracji 1x11, zmodyfikowany na 2x blaty z przodu.

Jemu też się trafiła wersja przedprodukcyjna z prowadzeniem linki czy prowadził ją na zewnątrz ? Przednia przerzutka widzę jest na obejmę czyli nie było mocowania Direct Mount jak u @me.wa ?

Wersja z 2016 miała jedną oś sztywną a on ma na pewno obie.

2016 miał obie sztywne osie Rower Level R7 | Rowery Górskie | MTB XC 27,5 | Kross

Użytkownik gtb edytował ten post 23 kwiecień 2017 - 15:30

• 0

#23 nognog

nognog

Maniak

• Użytkownik
  • 240 postów
  • Imię:Paweł

Napisano 23 kwiecień 2017 - 15:32

Się nie ma co denerwować, po prostu wygląda ciekawie :P

Wydaje mi się, że wersja 2016 też miała obie osie sztywne. 2017 nie ma otworów na na przednią przerzutkę i DM. 

• 0

Reklama

Reklama

#24 Quell

Quell

Maniak

• Użytkownik
  • 413 postów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 15:38

Wydaje mi się, że wersja 2016 też miała obie osie sztywne.

Tu nie ma co "wydawać ",po prostu miała.

• 0