Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Luki160
      Przez Luki160
      Witam.Wczoraj znalazłem ten rower:
      https://www.olx.pl/oferta/kross-hexagon-x9-CID767-IDoOdmY.html
      Cena jest zachęcająca,ale może coś tam nie gra.Do kupienia jest przerzutka tylnia,blat,manetka,siodełko.Ile to lącznie wyjdzie,czy wogle to się opłaca i czy montowanie tego wszystkiego nie jest ciężkie?
    • Luki160
      Przez Luki160
      Witam.Mam 165cm wzrostu i zastanawiam się jaki rozmiar ramy będzie dla mnie lepszy.Mianowicie M(19 cali),czy S(17cali).S wydaje mi się mała,ale nie znam się na tyle żeby to ocenić,więc proszę o pomoc.
    • Xhnxs
      Przez Xhnxs
      Witam, szukam sterów (najlepiej w kolorze złotym) do ramy Kross Sign DS. Macie jakieś propozycje, linki do sklepów itp? 
    • KacperKonarski
      Przez KacperKonarski
      Cześć, rozglądam się za rowerem. Będę nim jeździł po asfalcie i czasami las/nierówne ścieżki, trochę poczytałem i zdecydowałem, że rower crossowy byłby dla mnie najlepszym wyborem, teraz pytanie który. Mam kilku kandydatów, w przedziale do 2300~~:
      -Kross Evado 4.0 2018, bardzo podoba mi się jego design, niestety widzę, że klasa osprzętu nieco niższa niż u konkurencji, pytanie czy jako rowerowy laik, jestem w stanie to odczuć?
      -Unbike Crossfire GTS/DISC, lepszy osprzęt niż w Krossie, trochę wyższa cena, dostępna jest wersja GTS bez hamulców tarczowych, na których mi w zasadzie nie zależy
      Dokładając 200zł można też dostać:
      -Kross Evado 5.0 2018
      -Unibike Viper GTS/DISC
      Który z tych rowerów będzie najlepszy? Czy opłaca się dopłacać do 3 lub 4 modelu? Czy przeskok jakości będzie odczuwalny dla niedzielnego rowerzysty, czy po prostu brać ten który mi się najbardziej podoba(Evado).
      Pozdrawiam,
      Kacper

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.