Skocz do zawartości

[najlższejsze hample] aktualne alternatywy dla R1 Racing?


flamingo666

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki dylemat odnośnie superlekkich hamulców. Czytałem naprawde sporo, szczególnie u chłopców za granicą, na chwile obecną poluję na R1 Racing w dobrym pieniądzu,  zależy mi przede wszystkim na niskiej masie(rower poniżej 8kg) ale też modulacji bo to w niej leży technika hamowania imo. Przeznaczenie XC aczkolwiek jeżdżę bardzo agresywnie i planuje długie szybkie zjazdy z dużych gór, gdzie naprawde lecę bardzo szybko i nie chciałbym aby coś sie zagotowało czy przegrzało...    Tarcze pewnie icetechy + jakies koolstopy etc(mysle jeszcze nad wlasciwym kombosem) .

Cena też ważna, bo nówek nie kupie poniewaz nie znosze przepłacać, a "Rejsingi" można wychaczyć poniżej 800 plnów. 

Any suggestions? :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mokry

Dzięki za rekomendacje, na MT8 oczywiście poluje, ale zgadzam się że łatwe to nie jest, szczególnie w polszy. Co do XTR race to bardzo ciekawa opcja, nie wiem czemu jakoś jej nie zarejestrowałem, porozglądam się.  Avidy XX WC mają po prostu tragiczne opinie a akurat są do kupienia w dobrej kasie no i właśnie nie wiem co o nich myśleć...


@Nastar

Rozumiem, aczkolwiek mój projekt ma być przede wszystkim "pancerny" a dopiero potem lekki, właśnie ze względu na to aby mógł być katowany. Oczywiście termin "pancerny" ma inny wymiar niż pancerny DH, ale dokładam wszelkich starań żeby zbudować to z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...