Skocz do zawartości

[zdjęcia] Wasze najlepsze strzały.


elkaziorro

Rekomendowane odpowiedzi

Szukasz ciekawego miejsca, czekasz na bezchmurną pełnię, bierzesz statyw i ustawiasz w aparacie czasy >30s (trzeba trochę poeksperymentować). Na koniec ciut zabawy przy obróbce z doborem jasności i kontrastu.

Jak aparat nie ma ustawień ręcznych, to może w programach tematycznych się coś znajdzie. W Panasonicach jest "gwieździste niebo" z wyborem 15s, 30s, i 60s.

 

Kiedyś będzie trzeba spróbować pobawić się długim czasem naświetlania w dzień na jakiejś ruchliwej ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam ile mam tam w swoim starym Canoniku /sx200is/ max czas w manualu 15 czy 30s i to jeszcze mogę zrobić, ale żadne z moich zdjęć nie widzialo nawet sladu jakiejkolwiek obrobki. Nie mam czasu - nie umiem = nie chce mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, bo do najlepszych to....

Ten sam telefon, te same nastawy, zero żonglowania światłem, itp. Ten sam szczyt, tylko pierwsze zdjęcie to jakieś 20-30m. w prawo.

Czas pomiędzy nimi - 16 minut. A kłębiło się jak cholera. Tak przy okazji to inne ujęcie niż w "codziennie jedno zdjęcie". Oba ustawione na Babią.

 

Słońce ;]

20170417_110640.jpg

 

I coś, co wyglądało jak początek armagedonu.

 

20170417_105047.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...