Skocz do zawartości

[zdjęcia] Wasze najlepsze strzały.


elkaziorro

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy na forum tematy, w których można umieszczać zdjęcia, gdzie tematem przewodnim jest rower. Myślę jednak, że są na forum osoby, które pstrykają dla przyjemności fotki, które nie koniecznie związane są z ogólnie pojętą cyklozą. W tym temacie każdy może umieścić swoje zdjęcia, które uważa za dobre, ciekawe, warte pokazania. :)

Zachęcam do dzielenia się swoimi pracami. :)

 

DSC_0253b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

oczywiście to zwykłe hobbystyczne wypociny

Ja też zdjęcia robię wyłącznie hobbystycznie i ten temat jest właśnie dla takich, jak my. :)

A co do Twoich zdjęć - dwa pierwsze mają mroczny klimat, a szczególnie to drugie. Postać z prawej, na ławeczce, wygląda jak jakiś duch, który przysiadł z boku i czeka na kobietę, której buty widać po lewej. Ona pewnie czeka w kolejce do lekarza i na jej nieszczęście, diagnoza nie będzie dla niej pomyślna... ;)

Trzecie zdjęcie inaczej bym wykadrował i silnik na pierwszym planie próbowałbym zmieścić w całości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 zdjęcie zrobiłem na wakacjach na mazurach w Twierdzy Boyen. Drugie cyknąłem z janka jak siedziałem zaiście przeziębiony w przychodni na osiedlu ale widok był wart sfotografowania bo przyszło mi do głowy właśnie to co widać na zdjęciu. a trzecie robiłem w pracy gdzie ogólnie zdjęć robić nie można i nie miałem czasu i możliwości przymierzyć się do lepszego kadru ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzecie robiłem w pracy gdzie ogólnie zdjęć robić nie można i nie miałem czasu i możliwości przymierzyć się do lepszego kadru

 

Rozumiem problem, dlatego ja preferuję zdjęcia w terenie, gdzie nikt niczego nie zabrania. ;)

Wrzucę jeszcze dwa swoje i poczekam, aż więcej chętnych pochwali się swoimi pracami. :)

DSC05220b.jpg

DSC05129m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo dołaczyć do tego grona, ale ze mnie to totalny amator ale miłosnik fotografi... niestety mój aparat jest w częściach i obecnie został mi tylko telefon... lubię focić swoje wyprawy rowerowe, a zwłaszcza naturę i zachody słońca... cóż wrzucam taką małą próbkę z archiwum.

 

13335979_1131039883584166_25626517955936

13592180_1152465544774933_9218927819171816807769_1399778100043675_31880687745435

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i temat powoli się rozkręca, fajnie. :)

@siemalysy - fajne fotki, pierwsze to jak pocztówka wygląda. ;)

@wojtasin - drugie i trzecie to patrzenie takie, jak lubię - spokój w kadrze, ociera się nawet o minimalizm (to z osłem) no i jest sztafaż, czyli mimo wszystko coś się w kadrze dzieje. :)

Portret to nie moja bajka, choć parę zdarzyło mi się popełnić. Ot, choćby taki ;)

DSC01516m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...