Skocz do zawartości

[rower] Rower dla początkującego


w1thm4n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę zacząć swoją przygodę z rowerem, głównie jeździć na niedalekie wycieczki itd.
Budżet : 900 zł (nie więcej!)
Znalazłem 2 ciekawe aukcje,z  używanymi rowerami B'Twin Rockrider 520 z ceną 850 zł i KTM z ceną 750 zł

 

Btwin - Rozmiar L (co mi pasuje), wymienione siodełko (zdjęc nie dam, jest wiele aukcji z nim) 

 

 

KTM - (opis z aukcji) Rower KTM Austriackiej firmy rama lekka wszystko prawie aluminiowe 6060 do jazdy w każdym terenie kola 26 lekki ok 8-9 kg osprzęt SHIMANO Deore XTprzód LX tył Korba 42 zęby nowy suport maszynowe łożyska, wszystko sprawne 21 biegów ale można założyć z tyłu wolnobieg 8 trybów manetki 3-8 opony 2,35 b lekkie Ninja używane zdjęte z Dh nowe linki i panceże pedała aluminium na łożyskach.widelec skok 120mm SR Santour z regulacją skoku bardzo miękki koła Airlines One Holenderskie + dorzucam link 
https://www.olx.pl/oferta/rower-ktm-gorski-kola-26-rama-17-18-CID767-IDk1J5D.html#8cb0db352a


Doradzi mi ktoś, który rower z tych wziąć, czy może jeszcze lepszy w cenie do 1k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kola 26 lekki ok 8-9 kg

 

To jest chyba jakiś żart. Dam sobie rękę uciąć że ten rower waży 14-15 kg. No chyba że ktoś znalazł metodę jak z najtańszego sprzętu uzyskać wagę roweru pucharowego. No i te bardzo lekkie opony DH  :thumbsup:

 

Link do tego ogłoszenia z Rockrider'em masz? Są różne roczniki więc i osprzęt może się trochę różnić

 

Ale ile masz wzrostu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę ten model btwina miał tektro aurigi, więc całkiem spoko hamulce. Brałbym btwina, zwłaszcza że ktm ma opony szerokie, do tego ma 7 biegów, btwin ma bodajże 9. Do tego w ktmie pisze coś o malowaniu, a nie wiadomo jak to malowanie było wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rower Btwin ROCKRIDER 520 Kalisz • OLX.pl

Ilość fotek i opis w tym ogłoszeniu to zdecydowanie za mało aby podejmować decyzję. Poproś o więcej zdjęć , szczególnie napędu bo jeśli okaże się zużyty i będzie wymagał wymiany to cena już nie będzie atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...